Pomáháme na nejpostiženějších místech u nás v kraji

24. 2. 2021
Obzvlášť v dnešní době je potřeba si vzájemně pomáhat a podporovat se. Po dlouhém roce, kdy celý svět bojuje se zákeřným virem, který se rozhodně nevzdává, už nejde jen o samotný COVID-19. Všichni trpíme sociální izolací, mnohdy bez přátel či rodiny. S řadou z nás se navíc osud rozhodně nemazlil.
Strach o rodinu či blízké a obavy, co bude dál, jsou všude kolem nás. I proto jsme se ve firmě rozhodli od začátku pomáhat nejpotřebnějším a nebýt lhostejní k těm, kteří naši pomoc potřebují.
 
Minulý týden náš tým vyrazil na Trutnovsko, do nejpostiženějšího regionu v našem kraji. Cílem byla Městská nemocnice ve Dvoře Králové, která ve Zdravotnickém holdingu KHK nepatří k největším. To rozhodně nesnižuje potřeby této nemocnice, které jsou stejné jako u nemocnic velkých. Vezli jsme jim naše dvě lůžka GENEO (v celkové hodnotě 130 000 Kč), abychom je podpořili a zároveň jim dokázali, jak moc si vážíme jejich práce. Velkou radost nám udělalo, že tento dar Královédvorské nemocnici, putoval ihned po předání do provozu.
 
 
Všem v první linii, kteří zachraňují lidské životy a jsou nadějí všem nemocným, patří obrovský dík. Nejsou to jen lékaři či zdravotníci, ale všichni zaměstnanci nemocnice. 
 
Přejeme vám všem především pevné zdraví!