Novinky

PROMA REHA nabízí unikátní systém aktivní matrace

14.08.2014

Společnost PROMA REHA rozšířením své nabídky o matrace s jedinečným systémem zvyšuje úroveň intenzivní péče pro pacienty, kteří se s proleženinami potýkají.

Tisková zpráva

Proma Reha nabízí díky spolupráci se specialistou v oblasti intenzivní péče

 matrace s jedinečným systémem

 

Česká Skalice – Přední český výrobce zdravotnického vybavení PROMA REHA, s.r.o. navázal spolupráci se společností ZMF Medical, s. r. o., která je autorizovaným zástupcem jednoho z nejvýznamnějších výrobců aktivních antidekubitních matrací v Evropě, německou společností ADL® GmbH.

 

PROMA REHA díky tomu rozšiřuje svou nabídku antidekubitních matrací a přináší tak patentovaný systém hybridní vzduchopěnové matrace arsos® nejen na svá lůžka, ale také pro volnou distribuci. Systém v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti z pasivní matrace s prevencí do II. stupně a aktivní matrace do IV. stupně vzniku a prevence proleženin dle stupnice EPUAP (European Pressure Ulcer Advisory Panel).

Pro pacienty je přínosné například optimální rozložení váhy pacienta díky plochým celám, maximální bezpečné zatížení až do 250 kg, možnost použití matrace i v pasivním režimu a unikátní výška matrace pouhých 12 cm, a to jsou pouze vybrané vlastnosti tohoto ojedinělého systému.

 

Společnost PROMA REHA rozšířením své nabídky o matrace s jedinečným systémem zvyšuje úroveň intenzivní péče pro pacienty, kteří se s proleženinami potýkají. Tuto spolupráci s jedním z nejvýznamnějších výrobců aktivních antidekubitních matrací v Evropě považuje společnost za významný posun vpřed při prevenci a léčbě proleženin.

 

Sortiment naleznete zde ….

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek