Novinky

VÝZNAMNÉ DODÁVKY DO RUMUNSKA

24.11.2016

Na konci měsíce října jsme vybavili významnou část nemocnice INSTITUTUL NATIONAL DE BOLI INFECTIOASE "PROF. DR. MATEI BALS" v rumunské Bukurešti našimi výrobky.

Do nemocnice jsme dodávali více než 130 standardních lůžek řady PLE, 60 lůžek PREMIO pro dětské pacienty a 15 lůžek řady VISION a INVENT pro intenzivní péči. Lůžka byla dodávána včetně nočních stolků, matrací a příslušenství. Personál nemocnice přijal nová lůžka s velikým nadšením a již nyní zpracováváme novou objednávku na vybavení další části nemocnice. 

Současně s dodávkou do Bukurešti jsme obměnili také část vybavení okresní nemocnice SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ve městě Slatina, kde v současné době dochází k výměně všech stávajících již nevyhovujících lůžek za nová. Současně dochází také k postupné velké rekonstrukci nemocnice. Jako jedno z prvních bylo vybaveno pediatrické oddělení dětskými lůžky PRIMO a postýlkami BUDDY. Oddělení prozatím není zcela zrenovováno, přesto z nových lůžek mají sestry a pacienti obrovskou radost. Pro zajímavost – stávající nemocniční vybavení bylo ze 70. let minulého století.

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek