Novinky

PROMA REHA podpořila dobrou věc

27.03.2013

Zástupci společnosti PROMA REHA se zúčastnili slavnostního předání „Sociálního automobilu“ určeného pro „Občanské sdružení Cesta, Náchod“. Cílem celorepublikového projektu je, za spoluúčasti firem a společností regionu, vytvořit, zdokonalit a obnovit vozový park v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.

Na Náchodsku působí Občanské sdružení Cesta již od roku 1993 a provozuje Denní stacionář a Odlehčovací službu. Posláním těchto institucí je poskytnout péči osobám se sníženou soběstačností ať už z důvodu zdravotního, mentálního, tělesného či kombinovaného a vytvořit pro ně příjemné prostředí, ve kterém se budou dobře cítit.

Sdružení Cesta bude moci odedneška své klienty vozit zcela novým vozem Renault Master. Dle slov ředitelky sdružení je vůz velikým přínosem a umožní realizovat mnohem více aktivit, než tomu bylo doposud a firmám, jež se podílely na jeho získání, patří velký dík. PROMA REHA je součástí projektu, neboť si je vědoma důležitosti těchto zařízení a svým finančním příspěvkem vyjadřuje jejich podporu.

Slavnostního předání „Sociálního automobilu“ se zúčastnili představitelé sdružení, jeho klienty, starosta města Náchod Jan Birke a zástupci firem a společností, s jejichž pomocí mohl být projekt realizován.

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek