Novinky

PROMA REHA dodavatelem vybavení pro ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ

22.06.2015

Slavnostní otevření ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ v pražských Kunraticích se uskutečnilo za účasti patronů zařízení, herců Jiřiny Bohdalové a Martina Dejdara, dne 18. června 2015. Společnost PROMA REHA toto zařízení vybavila komfortními lůžky, matracemi, nočními a jídelními stolky, lehátky, vozíky a celou řadou dalších výrobků.

ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ nabízí špičkové zdravotně sociální služby pro nemocné s Alzheimerovou chorobou a klienty se sníženou soběstačností. Posláním zařízení je poskytování kvalitní, individuálně zaměřené pobytové sociální služby, podpora soběstačnosti a aktivního způsobu života klientů. Na zájemce zde čekají nejmodernější terapeutické procedury – např. bazální stimulace, reminiscenční terapie, canisterapie či muzikoterapie. Samozřejmostí je nepřetržitá péče 24 hodin po celý rok. Lékařskou péči praktickým lékařem, psychiatrem, internistou a dalšími specialisty zajišťuje vlastní zdravotní centrum.

„Kapacita zařízení je 90 klientů. Naší filosofií je přistupovat ke klientům stejně, jako ke členům své rodiny. S láskou, aby se u nás cítili jako doma, mezi svými blízkými,“ uvádí předseda správní rady ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ z.ú., MUDr. Boris Šťastný.

 

                 

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek