Novinky

PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2016

13.10.2016

7. října 2016 proběhl v Náchodě druhý ročník akce s názvem „ Prezentace středních škol a zaměstnavatelů“, kterou pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

Prezentace si klade za cíl představit zajímavé studijní obory žákům devátých tříd a jejich rodičům. Na rozdíl od prvního ročníku byla  letos v rámci akce zařazena i burza pracovních příležitostí, na které se představilo mnoho firem jako potenciálních zaměstnavatelů.

Naši společnost na této akci zastupovala personalistka Iveta Prokopová. Zúčastnil se i pan Radek Jakubský, nikoliv však jako majitel firmy, ale zahájil akci jménem Krajské hospodářské komory, jejíž je členem.

Zatímco v loňském roce hledali na Prezentacích středních škol a zaměstnavatelů inspiraci zejména žáci základních škol s rodiči, kteří stáli před volbou střední školy, letos se pořadatelé rozhodli rozšířit program a zaměřit se i na čerstvé absolventy, kteří mají často problém najít vhodné startovací zaměstnání. Zájem ze strany veřejnosti byl obrovský, účast firem a výrobních společností byla motivací k volbě směru studia po základní škole.

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek