Novinky

PODPORUJEME PROJEKT NEKONEČNÁ VÝZVA

16.12.2016

Naše společnost se stala partnerem unikátního projektu pro handicapované NEKONEČNÁ VÝZVA, který organizuje stejnojmenná nezisková organizace Nekonečná Výzva, z.ú. sídlící v Olomouci.

 

Cílem projektu je informovat o možnostech a dostupnosti pomůcek pro handicapované nebo lidi s určitými omezeními běžného života.

„V rámci naší neziskové organizace vznikl unikátní ATELIÉR SOBĚSTAČNÉHO ŽITÍ. První projekt, který na jednom místě spojuje možnosti pro soběstačné, samostatné žití navzdory svým handicapům. V prostorách našeho ateliéru se seznámíte s vybavením bytu a pomůckami, které napomáhají odstraňovat překážky omezující běžný život. Naším záměrem je i poradit, kde a jakým způsobem si tyto pomůcky obstarat. Těšíme se na Vaši návštěvu.“ (www.nekonecnavyzva.cz)

Ke slavnostnímu otevření ATELIÉRU SOBĚSTAČNÉHO ŽITÍ došlo 24. 11. 2016. Přímo v ateliéru je možné si prohlédnout a vyzkoušet mnoho zdravotnických prostředků, zjistit více o jejich využití a také dostupné nabídce na trhu. Pro návštěvníky je pak velmi důležité získání informací o možnostech hrazení výrobků zdravotními pojišťovnami. Naše společnost ateliér vybavila elektrickým lůžkem ABE pro domácí pečovatelskou péči a vertikalizačním lůžkem PLX. Více o projektu Nekonečná Výzva se dozvíte na webu: www.nekonecnavyzva.cz.

Kompletní nabídku a více dalších informací o našich výrobcích, které jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, naleznete na webových stránkách naší partnerské společnosti ZP-TECH s.r.o..

www.zptech.cz

  

 

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek