Export manažer

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá zaměstnance na pozici EXPORT MANAŽER. Jeho hlavním úkolem bude vyhledávání, získávání nových zahraničních obchodních partnerů, komunikace s nimi a administrativa obchodu.

Náplň práce:

  • vyhledávání a získávání obchodních partnerů
  • komunikace s obchodními partnery
  • zpracovávání a kalkulace obchodních nabídek
  • administrativa obchodu
  • sjednávání dopravy a její optimalizace
  • jednání s celními úřady

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe
  • AJ na pokročilé úrovni - slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • odolnost vůči stresu
  • důslednost, spolehlivost, tvůrčí myšlení
  • vysoké pracovní nasazení
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • schopnost učit se nové věci a stále se vzdělávat
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • týmového ducha, cílevědomost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

  • znalost dalších jazyků

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
  • přímou podřízenost obchodnímu řediteli
  • možnost osobnostního a profesionálního růstu
  • jednán íse zahraničními zákazníky
  • ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů
  • notebook, mobilní telefon

Místo výkonu práce:

  • Česká Skalice

Nástup:

  • ihned

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem a aktuální fotografií na e-mail: kariera@promareha.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití