ABE pečovatelské skládací lůžko

Poptat tento produkt Tisknout produkt Export do PDF

Skládací pečovatelská lůžka řady ABE jsou ekonomickou variantou standardních plně elektricky polohovatelných lůžek. Ložná plocha je rozdělená do čtyř částí. Předností tohoto lůžka je jeho nová konstrukce s nosností až 200 kg, podsvícený pacientský ovladač a snadné ovládání postranic. Díky skládací konstrukci je velmi snadná montáž a demontáž lůžka pro dopravu, skladování či manipulaci.

Elektrické polohování zádového dílu
Elektrické polohování stehenního dílu
Mechanické polohování lýtkového dílu
Elektrická poloha kardiackého křesla
Bez prodloužení ložné plochy
Elektrický zdvih ložné plochy
Elektrický Trendelenburg/Antitrendelenburg
Mechanické CPR
Bez autoregrese
Bez RTG zádového dílu
Bez možnosti snímání C-ramenem
Bez laterálního náklonu
Bez laterální rotační terapie
Bez vážícího systému
Bezpečné provozní zatížení 200 Kg
Nevhodné pro mycí systémy

Trendelendburg/ Antitrendelenburg

Zdvihový mechanismus umožňuje polohovat pacienta do speciálních poloh Trendelenburg a Antitrendelenburg s vynaložením minimálního úsilí a fyzické námahy. Elektrické polohování ložné plochy do těchto poloh snižuje zátěž ošetřujícího personálu a šetří čas pro vykonávání rutinních aktivit.

Čela lůžka

Zajišťují vynikající ochranu pacienta proti pádu z lůžka a velmidobré vedení lůžka při transportu. Dezinfekce a údržba je velice snadná díky hladkému povrchu a designu čel.

Bezpečné provozní zatížení 200 kg

Pevná a stabilní konstrukce s nosností až 200 kg tvoří bezpečnou oporu i při péči o pacienty s vyšší tělesnou hmotností.Díky použitým materiálům a technologiím je zajištěna extrémně vysoká životnost i při opakované zvýšené zátěži.

Kolečka

Kvalitní ložiska a snížený valivý odpor zdravotnických koleček dělají transport a manipulaci s lůžkem daleko lehčí čímž napomáhají ošetřujícímu personálu. Kolečka jsou vyrobena ze stálého neznačkujícího materiálu. Kovové kryty koleček ulehčují čištění, chrání ložiska před nečistotami a výrazně prodlužují životnost.

Elektrický zdvih ložné plochy

Velký rozsah zdvihu ložné plochy zmenšuje námahu ošetřujícímu personálu a velmi usnadňuje manipulaci s ležícím pacientem.Nejnižší poloha ložné plochy lůžka napomáhá pacientovi při vstávání a zásadním způsobem snižuje riziko úrazu při náhodném pádu.

Pacientský ovladač

Ergonomický pacientský ovladač umožňuje snadné ovládání lůžka jednou rukou. Ovladač je vybaven funkcí proti nežádoucímu použití a umožňuje uzamčení jednotlivých funkcí. Na přání zákazníka může být ovladač vybaven LED podsvícením.

Univerzální držák příslušenství

Kompatibilita lůžka s příslušenstvím je zajištěna pomocí univerzálních držáků umístěných u hlavového, případně i nožního čela. Umožňují použití nejběžnějšího příslušenství jako jsou hrazdy, infúzní stojany, lampičky k lůžku nebo extenční souprava.

Ložná plocha z kovových sít

Mezery v sítech výborně odvádějí vlhkost mezi matrací a ložnou plochou. Ložná plocha z kovových sít se vyznačuje vysokou životností a nenáročnou údržbou.

Držáky matrace

Držáky zajišťují optimální polohu matrace při polohováníložné plochy a znemožňují pád matrace z lůžka.

Komfortní polohování

Elektrické polohování zádového a stehenního dílu v kombinaci s mechanickým polohováním lýtkového dílu umožňuje širokou škálu nastavení jednotlivých částí ložné plochy. Ošetřující personál i pacient samotný si mohou pohodlně nastavit jednotlivé polohy pomocí ručního ovladače.

Maximální bezpečí

Bezpečnost proti zachycení nebo zaklínění jednotlivých částí pacienta je dosaženo naplněním evropského standardu IEC 60601-2-52:2010. U lůžek PROMA REHA došlo k úplné eliminaci skřipných míst v dosahu pacienta a minimalizaci mezer. Zvýšené postranice navíc chrání pacienta před pádem z lůžka i při vysoké aktivní antidekubitní matrace.

Postranice

Průběžné dvoudílné postranice chrání pacienta po celé délce lůžka. Jednoduchý mechanismus sklopení umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou. Pro ochranu pacienta před rizikem pádu je možné aktivovat bezpečnostní pojistku, která zabraňuje nechtěnému sklopení. Postranice lze nastavit do nerestriktivní polohy, ve kterém dostatečně chrání pacienta proti pádu z lůžka a přitom jej neomezují ve volném pohybu. Použití kvalitních materiálů zajišťuje dostatečnou pevnost a funkčnost mechanismů postranic po celou dobu životnosti lůžka.

Bezpečné provozní zatížení 200 kg

Pevná a stabilní konstrukce s nosností až 200 kg tvoří bezpečnou oporu i při péči o pacienty s vyšší tělesnou hmotností. Díky použitým materiálům a technologiím je zajištěna extrémně vysoká životnost i při opakované zvýšené zátěži.Varianta produktu BE-42-C10 BE-42-C20 BE-42-C30
Poptat variantu produktu: BE-42-C10 BE-42-C20 BE-42-C30
Šířka ložné plochy 90 cm 90 cm 90 cm
Ložná plocha kovová síta kovová síta kovová síta
Čela lůžka typ UNI I typ UNI I, dutá typ UNI I, dutá
Postranice typ UNI typ UNI typ UNI
Trendelenburg / Antitrendelenburg x / 12° x / 12° x / 12°
Záložní baterie ne ne ne
CPR mechanické ano ano ano
Výška ložné plochy 40 - 80 cm 40 - 80 cm 20 - 60 cm
Univerzální držáky příslušenství 2x 2x 2x
Kolečka 100 mm s brzdou 100 mm s brzdou 100 mm s brzdou

Produktový katalog - ABE pečovatelské a nemocniční lůžko

Stáhnout dokument

Kontaktujte svého obchodníka

region1 region1 region2 region3 region4
Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2019 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek