TITAN

Lůžko určené pro bariatrické pacienty nabízí plně elektricky ovládané funkce jako je oboustranný laterální náklon, Trendelenburg, Antitrendelenburg, protišokovou polohu a nebo polohu kardiackého křesla.

Více informací

VISION

Lůžka VISION jsou určena pro nadstandardní nemocniční péči, zejména pak pro resuscitační oddělení a specializovaná oddělení intenzivní péče, na kterých ocení zejména možnost provádět RTG vyšetření pacientů přímo na lůžku.

Více informací

DENEO

Deneo je inovativní výrobek, který umožňuje lepší dostupnost péče a pohodlí jak pro pacienta tak pro obsluhující personál.

Více informací

Pečovatelská lůžka Hestia 3C

Lůžka řady HESTIA jsou určena pro nadstandardní pečovatelská oddělení.

Více informací

ELEVA STYLE

Vyšetřovací lehátko v moderním designu. Výškově stavitelná ložná plocha pomocí dvou elektrických sloupů.

Více informací

PROMA REHA nabízí:

O nás

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.
 

Více o nás

Novinky

25.11.2014
Interaktivní katalog Nepřehlédněte naši novou tabletovou aplikaci.
24.11.2014
Účast na veletrhu hodnotíme úspěšně Stejně jako v předchozích letech, tak i tento rok měla PROMA REHA své zastoupení na...
Starší novinky

Máte otázku?
Hledáte vhodný výrobek?

Zavoláme Vám zpět Napište nám
Centrála Obchod Servis
PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342
552 03  Česká Skalice
tel.: +420 491 112 233
info@promareha.cz
PROMA REHA na mapě Výrobní závod na mapě
Více kontaktů

Mohlo by Vás dále zajímat

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2014 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek