TITAN

Lůžko určené pro bariatrické pacienty. Nabízí plně elektricky ovládané funkce jako je oboustranný laterální náklon, Trendelenburg, Antitrendelenburg, protišokovou polohu a nebo polohu kardiackého křesla.

Více informací

PLEX - EXCELLENT

Pečovatelská lůžka řady PLEX - EXCELLENT jsou určena pro nadstandardní pečovatelská oddělení, kde jsou kladeny vysoké požadavky na jednoduchou obsluhu, pohodlí a komfort pacienta.

Více informací

INVENT

Lůžka INVENT jsou určena pro nadstandardní nemocniční péči a specializovaná oddělení intenzivní péče. Lůžko je plně elektricky polohovatelné s možností provozu na záložní baterii.

Více informací

ELEVA STYLE

Vyšetřovací lehátko v moderním designu. Výškově stavitelná ložná plocha pomocí dvou elektrických sloupů. Ovládání elektrických funkcí ručním ovladačem nebo ovladačem spolu s nožním nášlapným ovladačem.

Více informací

PROMA REHA nabízí:

O nás

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.
 

Více o nás

Novinky

01.04.2014
Profesionálové v oboru zdravotnického vybavení spojili síly Úroveň péče o české pacienty v léčebných zařízeních se...
07.03.2014
Interna se může těšit na nová lůžka. Díky štědrým dárcům! Ústí n. O. – Interna Orlickoústecké nemocnice se dočká nových...
Starší novinky

Máte otázku?
Hledáte vhodný výrobek?

Zavoláme Vám zpět Napište nám
Centrála Obchod Servis
PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342
552 03  Česká Skalice
tel.: 491 112 233
info@promareha.cz
PROMA REHA na mapě Výrobní závod na mapě
Více kontaktů

Mohlo by Vás dále zajímat

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2014 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek