Nanotechnologie

Vysoce kvalitní povrchová úprava použitelná na všechny druhy materiálů. Aktivní vrstva nanotechnologie SmartCoat efektivně rozkládá veškeré organické látky jako jsou bakterie, viry, plísně nebo těkavé organické látky.

Více informací

TITAN

Lůžko určené pro bariatrické pacienty nabízí plně elektricky ovládané funkce jako je oboustranný laterální náklon, Trendelenburg, Antitrendelenburg, protišokovou polohu a nebo polohu kardiackého křesla.

Více informací

Skládací lůžka ABE

Skládací pečovatelská lůžka řady ABE jsou ekonomickou variantou standardních plně elektricky polohovatelných lůžek.

Více informací

PROMA REHA nabízí:

O nás

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.
 

Více o nás

Novinky

25.01.2016
Havířovská nemocnice si vybrala naše lůžka Geriatrické oddělení v Nemocnici s poliklinikou v Havířově prošlo...
18.12.2015
Výrobky PROMA REHA zaujaly návštěvníky veletrhu Zdravookhraneniye Své zastoupení měla společnost PROMA REHA také na ruském veletrhu...
další novinky

Máte otázku?
Hledáte vhodný výrobek?

Zavoláme Vám zpět Napište nám PROMA_REHA_Obchod
Centrála Obchod Servis
PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342
552 03  Česká Skalice
tel.: +420 491 112 233
info@promareha.cz
Sídlo společnosti na mapě Výrobní závod na mapě
Více kontaktů

Mohlo by Vás dále zajímat

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2016 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek