Nanotechnologie

Vysoce kvalitní povrchová úprava použitelná na všechny druhy materiálů. Aktivní vrstva nanotechnologie SmartCoat efektivně rozkládá veškeré organické látky jako jsou bakterie, viry, plísně nebo těkavé organické látky.

Více informací

PLX - Vertikalizační lůžko

Lůžko PLX je určeno pro speciální nemocniční a rehabilitační oddělení s požadavkem na vertikalizaci ložné plochy.

Více informací

Baby - novorozenecká postýlka

Novorozenecká postýlka Baby je ideálním řešením pro zajištění nejbližšího kontaktu mezi matkou a miminkem.

Více informací

URGENT

Transportní stretcher URGENT je určen pro rychlý a bezpečný převoz nemocných ve zdravotnických zařízeních.

Více informací

GENEO nemocniční lůžko

Lůžka řady GENEO reagují na nové trendy nemocniční péče. Kombinace inovovaných polohovacích mechanismů, funkčního designu, zvýšené nosnosti lůžka a intuitivního ovládání plně odpovídá vysokým požadavkům moderní nemocniční péče.

Více informací

TITAN

Lůžko určené pro bariatrické pacienty nabízí plně elektricky ovládané funkce jako je oboustranný laterální náklon, Trendelenburg, Antitrendelenburg, protišokovou polohu a nebo polohu kardiackého křesla.

Více informací

Evakuační podložka

Evakuační podložka byla navržena pro rychlou a bezpečnou evakuaci pacientů v případě požáru nebo jiného nebezpečí. Umisťuje se mezi lůžko a matraci, ke které je připevněna pomocí elastických popruhů v rozích podložky.

Více informací

GRANO pečovatelské lůžko

Lůžka řady GRANO jsou určena pro klienty pečovatelských zařízení, jako jsou domovy pro seniory, hospice, domovy důchodců a nemocniční oddělení s vyššími nároky na komfort a funkčnost.

Více informací

PROMA REHA nabízí:

O nás

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.
 

Více o nás

Novinky

29.11.2016
PROMA REHA NA NEJVĚTŠÍM SVĚTOVÉM ZDRAVOTNICKÉM VELETRHU - MEDICA 2016 Naše společnost již tradičně úspěšně prezentovala své výrobky na mezin...
24.11.2016
NÁCHODSKÉ MEZIOBOROVÉ DNY Stejně jako v letech minulých i letos proběhly v Hotelu U Beránka v Náchodě 9....
další novinky

Máte otázku?
Hledáte vhodný výrobek?

Zavoláme Vám zpět Napište nám PROMA_REHA_Obchod
Centrála Obchod Servis
PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342
552 03  Česká Skalice
tel.: +420 491 112 233
info@promareha.cz
Sídlo společnosti na mapě Výrobní závod na mapě
Více kontaktů

Mohlo by Vás dále zajímat

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2016 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek