TITAN

Lůžko určené pro bariatrické pacienty nabízí plně elektricky ovládané funkce jako je oboustranný laterální náklon, Trendelenburg, Antitrendelenburg, protišokovou polohu a nebo polohu kardiackého křesla.

Více informací

Skládací lůžka ABE

Skládací pečovatelská lůžka řady ABE jsou ekonomickou variantou standardních plně elektricky polohovatelných lůžek.

Více informací

Lůžka intenzivní péče VISION 2015

Lůžka VISION jsou určena pro nadstandardní nemocniční péči, zejména pak pro resuscitační oddělení...

Více informací

NP-50

Novorozenecká postýlka NP-50 je perfektní řešení prvního kontaktu matky a novorozence. Po dobu letních prázdnin se slevou 25%.

Více informací

PROMA REHA nabízí:

O nás

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.
 

Více o nás

Novinky

07.08.2015
Vybavili jsme nový moderní pavilon chirurgických oborů ve Frýdku-Místku Ve frýdecko-místecké nemocnici, jejímž zřizovatelem je Moravskoslezský...
03.08.2015
Podporujeme Den dobrých skutků a Muže roku PROMA REHA je opět partnerem akce Den dobrých skutků a Muž roku, která proběhne 21. srpna 2015...
další novinky

Máte otázku?
Hledáte vhodný výrobek?

Zavoláme Vám zpět Napište nám PROMA_REHA_Obchod
Centrála Obchod Servis
PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342
552 03  Česká Skalice
tel.: +420 491 112 233
info@promareha.cz
Sídlo společnosti na mapě Výrobní závod na mapě
Více kontaktů

Mohlo by Vás dále zajímat

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2015 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek