TITAN

Lůžko určené pro bariatrické pacienty nabízí plně elektricky ovládané funkce jako je oboustranný laterální náklon, Trendelenburg, Antitrendelenburg, protišokovou polohu a nebo polohu kardiackého křesla.

Více informací

VISION

Lůžka VISION jsou určena pro nadstandardní nemocniční péči, zejména pak pro resuscitační oddělení a specializovaná oddělení intenzivní péče, na kterých ocení zejména možnost provádět RTG vyšetření pacientů přímo na lůžku.

Více informací

DENEO

Deneo je inovativní výrobek, který umožňuje lepší dostupnost péče a pohodlí jak pro pacienta tak pro obsluhující personál.

Více informací

Pečovatelská lůžka Hestia 3C

Lůžka řady HESTIA jsou určena pro nadstandardní pečovatelská oddělení.

Více informací

ELEVA STYLE

Vyšetřovací lehátko v moderním designu. Výškově stavitelná ložná plocha pomocí dvou elektrických sloupů.

Více informací

PROMA REHA nabízí:

O nás

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.
 

Více o nás

Novinky

17.12.2014
Titan je průlomový. PROMA REHA je díky němu mezi Vizionáři 2014 PROMA REHA je mezi oceněnými v projektu Vizionáři 2014, organizovaném sdružením...
10.12.2014
PROMA REHA je na Facebooku Zajímá Vás, co se u nás právě děje? Aktuality z prostředí...
Starší novinky

Máte otázku?
Hledáte vhodný výrobek?

Zavoláme Vám zpět Napište nám
Centrála Obchod Servis
PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342
552 03  Česká Skalice
tel.: +420 491 112 233
info@promareha.cz
PROMA REHA na mapě Výrobní závod na mapě
Více kontaktů

Mohlo by Vás dále zajímat

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2015 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek