Profil společnosti

V současné době nabízíme cca 30 základních typů lůžek, ale jsme schopni je nabídnout v tisíci modifikacích díky unikátnímu stavebnicovému konstrukčnímu řešení. Naše lůžka tak nacházejí své spokojené uživatele i tam, kde konkurence již nemá co nabídnout.

 

Dobrý den,

rád bych Vás přivítal na stránkách společnosti PROMA REHA, s.r.o., jejíž historie sahá do roku 1990.

Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotnického vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka intenzivní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, dětská a novorozenecká lůžka, noční stolky, transportní a víceúčelové vozíky, křesla pro kardiaky, vyšetřovací lehátka, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

Již při samotném vývoji nových výrobků spolupracujeme s lékařským personálem tak, aby naše výrobky splňovaly nejnáročnější požadavky moderní medicíny a zároveň usnadňovaly personálu a pacientům každodenní práci s nimi. Zároveň dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, aby byla zajištěna vysoká životnost a nízké náklady spojené s případnými servisními zásahy.

V současné době nabízíme cca 30 základních typů lůžek, ale jsme schopni je nabídnout v tisíci modifikacích díky unikátnímu stavebnicovému konstrukčnímu řešení. Naše lůžka tak nacházejí své spokojené uživatele i tam, kde konkurence již nemá co nabídnout.

Nyní v naší firmě zaměstnáváme cca 165 lidí (15 z nich v Oddělení výzkumu a vývoje), náš obrat je přes 8 milionů EUR a naše výroba překračuje 15.000 položek ročně. Působíme ve více než 50 zemích celého světa (většinou v EU, v bývalých státech Sovětského Svazu a na Blízkém východě).

Naší výhodou je i skutečnost, že jsme rodinná firma s jasnou vlastnickou strukturou, což nám umožňuje činit rychlá a flexibilní rozhodnutí. Klademe důraz na to, abychom měli servisního partnera v každé zemi, se kterou spolupracujeme, takže můžeme reagovat na nečekané situace velmi rychle a komfortně pro zákazníka.

Ve společnosti PROMA REHA jsme hrdí, že můžeme vyhovět všem klientům s různými druhy i množstvím objednávek, od 1 kusu až po 1000 lůžek pro Irák nebo 800 lůžek pro České pohotovostní rezervy. Vysoká úroveň našich standardů byla potvrzena také mnoha cenami, které jsme v minulosti obdrželi, jako například když jsme byli zvoleni nejlepší firmou v našem regionu a třetí v celé České Republice v 2010 (První ze zdravotnických firem).

Závěrem bych chtěl poděkovat, jménem celé firmy, všem současným i budoucím zákazníkům. Doufám, že Vám naše výrobky budou plně vyhovovat nejen z hlediska funkčnosti, moderního designu, praktičnosti a především dlouhé životnosti a že se na nás i v budoucnu s důvěrou obrátíte.

Radek Jakubský
jednatel společnosti

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2021 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek