Novinky

ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ V 19. ROČNÍKU PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE EXPORTNÍ CENA DHL UNICREDIT

09.12.2016

Naše firma získala 1. místo v kategorii Exportér teritoria v letošním ročníku soutěže Exportní cena DHL UniCredit. O ceny v letošním již
19. ročníku, se celkově ucházelo rekordních 160 firem.

Soutěž je pravidelně rozdělena do několika kategorií: Malá společnost, Středně velká společnost, Exportér teritoria a Globální exportér.

V rámci kategorie Exportér teritoria byla letos soutěž zaměřena na země jihovýchodní Asie sdružené v organizaci ASEAN (Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Myanmar, Singapur, Thajsko a Vietnam). Právě v této kategorii sklidila největší úspěchy naše společnost PROMA REHA, s.r.o., když vyhrála z celkem 21 finalistů, kteří do oblasti exportovali. Na druhém místě jsme se pak umístili v kategorii Globální exportér, která hodnotí počet zemí, do kterých firmy vyváží.

Ocenění na slavnostním vyhlašování osobně převzal jednatel společnosti pan Radek Jakubský. Do jihovýchodní Asie jsme v minulých letech dodávali převážně na Filipíny, do Bruneje nebo Vietnamu. V poslední zmíněné zemi se spolupráce rozvíjí velice slibně, již nyní tvoří téměř 70% obratu v této oblasti. Za poslední rok se zde obrat téměř proti předchozímu období zdvojnásobil. Mezi produkty, o které je v dané oblastí největší zájem jsou hlavně lůžka pro intenzivní péči VISION a dále speciální bariatrická lůžka TITAN.

Posláním soutěže Exportní cena DHL UniCredit je najít a ocenit malé a středně velké exportní firmy v České republice. Soutěž založila před devatenácti lety společnost DHL a od té doby tak existuje platforma, kde si exportéři a všichni zájemci o export mohou předávat své zkušenosti, sdílet informace a scházet se na společensko-odborných setkáních. Na těch mohou čerpat exkluzivní informace a data partnerů projektu o současné ekonomické a geopolitické situaci. Celá soutěž probíhá pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu záštitou agentury CzechTrade.

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek