Novinky

Společnost PROMA REHA nastavila správný směr!

01.09.2020

Rok 2020 je pro společnost PROMA REHA přelomovým, a to především kvůli událostem, které v tomto roce změnily životy mnoha lidí. Koronavirová krize zpomalila a zároveň změnila celý svět. Co platilo včera, neplatí dnes…

I pomyslná loď firmy PROMA REHA, která od samého začátku proplouvala bouřlivými vodami pod vedením kormidelníka Zdeňka Jakubského, který v tomto roce (2020) předal kormidlo svému synovi, musela nabrat nový směr v měnícím se světě. Na nejhorší jsme se připravovali již v době, kdy se o koronaviru v Evropě jen mluvilo. Bylo potřeba změnit obchodní plán, způsob komunikace s klienty a zároveň se následně v době pandemie „nezakonzervovat“ a neustále hledat nové technologické možnosti.

I díky tomu bylo první pololetí letošního roku nejúspěšnější v historii firmy, a to i přes mnohá vládní opatřeními během celosvětové pandemie. Čísla, která v prvním půlroce překonala celoroční obrat loňský, svědčí o tom, že PROMA REHA se vydala správným směrem.

A tak Radek Jakubský, současný kormidelník, dál investuje do technologií, do vybavení, ale také do rozvoje společnosti. V roce, kdy tato rodinná společnost vyrábí nepřetržitě jedno lůžko za druhým, aby stihla vyhovět svým zákazníkům, se zároveň připravují technologické novinky, které poskytnou komfort jak pacientům, tak zdravotnickému personálu.

Díky tomu, že rosteme my, vytváříme lepší podmínky pro vás.

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek