Novinky

PROMA REHA NA NEJVĚTŠÍM SVĚTOVÉM ZDRAVOTNICKÉM VELETRHU - MEDICA 2016

29.11.2016

Naše společnost již tradičně úspěšně prezentovala své výrobky na mezinárodním zdravotnickém veletrhu MEDICA v Německém Düsseldorfu.

Během největšího zdravotnického veletrhu na světě jsme našim obchodním partnerům i široké veřejnosti představili novinky produktového portfolia, které jsou plánovány pro rok 2017. Návštěvníci našeho stánku se tak mohli seznámit s elektronickým systémem pro transport lůžek, novým vertikalizačním lůžkem PLX a lehkým transportním stretcherem URGENT. Zákazníci také obdivovali inovované lůžko pro intenzivní péči VISION nebo standardní nemocniční lůžko GENEO v novém designu.

Za největší novinku pro následující rok lze jednoznačně považovat systém motorizovaného 5tého kola s intuitivním ovládáním pro zdravotnická lůžka, který byl demonstrován na bariatrickém lůžku TITAN. Systém umožňuje transportovat lůžko bez nutnosti vynakládat fyzickou námahu nebo převážet lůžko ve více lidech. Právě pro bariatrická lůžka má nový systém největší přínos vzhledem k váze lůžka a pacientů, pro které je určeno (až 500 kg). Pouhým stisknutím tlačítka uvedete lůžko do pohybu a samotný převoz pak zvládne bez problémů i drobná sestřička. Systém je také vybaven ochranou proti neautorizované aktivaci a technickými prvky, které transport urychlují a dělají ho bezpečnějším pro pacienta, ale i personál.

Další novinkou, která vzbudila velký ohlas, bylo vertikalizační lůžko PLX nově se systémem prevence proleženin během polohování tzv. autoregresí, zvýšenou nosností až 200 kg a možností bezpečně vertikalizovat pacienty až do 80° díky speciální konstrukci a vylepšenému mechanismu fixace pacienta. Zájem vzbudila také kompletně inovovaná řada transportního stretcheru URGENT. Ten je určen zejména pro ulehčení běžného převozu pacientů po jednotlivých oddělení nemocnic. Reaguje na aktuální zvýšené požadavky zdravotnických zařízení při řešení transportu pacientů s vyšší tělesnou hmotností (až 230 kg). URGENT je dále vybaven novým typem postranic se systémem bezpečných mezer (SAFE GAPS SYSTEM), který umožňuje okamžité sklopení bez rizika skřípnutí pacienta či obsluhy. Univerzálnost stretcheru podtrhují speciální kolečka vhodná pro jízdu i v exteriérech což ocení zejména zdravotnická zařízení pavilonového typu.

Velmi pozitivní ohlasy si z německého Düsseldorfu odvezlo také standardní nemocniční lůžko GENEO, které bylo představeno s novým designem postranic a čel. Hybridní verze lůžka stojí na pomezí nemocničního a pečovatelského segmentu a z obou si bere ty nejlepší vlastnosti. Snadno odnímatelná čela jsou doplněna o lehké hliníkové postranice s unikátním systémem spuštění pomocí jedné ruky. Ty chrání pacienta před pádem po celé délce ložné plochy. Zákazník si navíc může vybírat z několik barevných variant.

V neposlední řadě bylo na veletrhu prezentováno speciální lůžko pro intenzivní a kritickou péči VISION s integrovaným vážícím systémem, ložnou plochou vhodnou pro RTG vyšetření přímo na lůžku a systémem pro prevenci dekubitů a respiračních pooperačních komplikací - automatickou laterální rotační terapií.

Pokud jste se veletrhu nemohli zúčastnit, a přesto byste chtěli získat více informací o našich novinkách, neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté Vám radí sdělí více detailů.

Katalogové listy lůžek ke stažení:

VISION

TITAN

PLX

URGENT

GENEO

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek