Novinky

Přinášíme chytrá řešení i pro logistiku

20.02.2018

Naši vývojáři zareagovali na poptávku na trhu a zúročili své bohaté zkušenosti z konstrukce zdravotnických zařízení. Originální pohon sofistikovaných nemocničních lůžek tzv. pátým (středovým) kolem přenesli na transportní vozík, který bude užitečným pomocníkem všude, kde je potřeba převážet předměty do hmotnosti 500 kg. Jde například o distribuci materiálu a zboží ve výrobních a obchodních provozech nebo logistických centrech.

Pod obchodním názvem TEMPO si může nechat zákazník postavit originální konfiguraci přesně podle svých potřeb, ať už jde o velikost nosné plochy, tvar čela, nosnost atd.

Pro jednoduchost ovládání je vozík TEMPO rovněž skvělou volbou pro samoobslužné prodejny, kdy těžký náklad (např. potravin) snadno odveze 1 osoba bez větších nároků na fyzické dispozice.

Vozík je poháněn elektromotorem napájeným výměnným akumulátorem. V sadě je nabíjecí stanice a záložní akumulátor, na který vozík ujede až 20 km v běžném a 7 km v plném zatížení (500 kg).

Transportní vozík TEMPO je vhodným řešením pro všechny, kteří potřebují s minimem personálu jednoduše a ekonomicky dopravovat předměty ve svém areálu.

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek