Novinky

OTEVŘENÍ DOMOVA PRO SENIORY ALBION

10.03.2017

V Praze Jinonicích bylo začátkem roku otevřeno nové moderní zařízení pro seniory. Domov pro seniory Albion poskytuje pobytové sociální služby osobám, které se v důsledku svého věku ocitly v nepříznivé situaci a tu nejsou schopny překonat ani za pomoci jiných typů sociálních služeb nebo rodiny. Proto potřebují pravidelnou pomoc při zajišťování svých potřeb. 

Jedná se o nově zrekonstruované zařízení, které naše společnost PROMA REHA kompletně vybavila polohovatelnými pečovatelskými lůžky typu ABE. Domov je rozdělen do dvou typů: Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem a sociálními službami. Současná kapacita činí 50 lůžek v Domově pro seniory a 150 lůžek v Domově se zvláštním režimem. Už nyní je ale v plánu rozšíření kapacity o dalších 100 lůžek.

Uvnitř domova jsou dvě jídelny a několik menších a větších salonků pro zpříjemnění pobytu klientů. Součástí objektu je i vlastní kuchyně a prádelna. Pro klienty je připravena široká škála doplňkových služeb např.: knihovna, kavárna, rehabilitace, fyzioterapie, ošetřovatelské rehabilitace, aktivity pro mysl, podporu soběstačnosti a duševní spokojenost nebo canisterapie.

 

„Posláním Domova pro seniory Albion je poskytování komplexní péče o klienty, udržení a prohlubování jejich návyků, soběstačnosti, dovedností a sebeobsluhy, vytváření pocitu bezpečí, domácí atmosféry a zároveň ochrany před vyloučením ze společnosti.“

Společnost PROMA REHA přeje Domovu úspěšné naplnění všech stanovených cílů a věří, že k celkovému úspěchu pomohou i její výrobky.

Zdroj: www.dsalbion.cz

 

          

                    

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek