Novinky

NOVÉ INFUZNÍ CENTRUM - EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o.

10.08.2016

Dne 6.6.2016 byl zahájen provoz nového infuzního centra na EUC Klinice v Ústí nad Labem. Pro pacienty i personál tak byly vytvořeny ideální léčebné a zároveň pracovní podmínky.

Centrum infuzní terapie poskytuje moderní systém ambulantní pacientům z mnoha oborů medicíny. Terapie je indikována praktickými lékaři a lékaři specialisty. Tato metoda je používána např. u pacientů s bolestmi pohybového aparátu, kdy pacient ocení velmi rychle se dostavující analgetický účinek.

Ambulantní systém infuzní terapie má v ústecké poliklinice dlouholetou tradici. Kromě standardních léčebných roztoků zajišťuje také preventivní programy pro podporu zdraví
a kondice. Účelem terapií je prevence onemocnění kardiovaskulárního, nervového nebo imunitního systému. Lze je také aplikovat před sportovním výkonem a při zvýšené pracovní zátěži, kdy mohou klienti využít aplikaci vitamínů a minerálních látek. Terapie se rovněž zabývá podáním vysokodávkovaného vitamínu C například v rámci probíhající onkologické léčby. Ten podporuje nejen protinádorovou imunitu, ale lze jej také využít při únavě či skleslé náladě. Je také výbornou prevencí před virovým onemocněním v jarních a podzimních měsících.

Nové pracoviště EUC Kliniky v Ústí nad Labem disponuje 19 polohovacími infuzními křesly a 4 polohovacími lůžky, určenými pro kontinuální infuzní terapii. Křesla i lůžka byla navržena dle nových moderních trendů. Splnění veškerých technických a hygienických norem je samozřejmostí. Pacientům naše výrobky poskytují komfort, pohodlí a bezpečí při samotné léčbě a svým designem skvěle doplňují prostředí příjemné mimonemocniční atmosféry.

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek