Novinky

Naše novinky vzbudily velký zájem na veletrhu MEDICA 2015

27.11.2015

Již po osmé v řadě se společnost PROMA REHA zúčastnila největšího světového veletrhu zdravotnické techniky MEDICA v německém Düsseldorfu a představila zde hned několik novinek. Návštěvníci veletrhu obdivovali především nová lůžka řady GRANO a GENEO. Velkou pozornost upoutalo také dětské sloupové lůžko PREMIO, inovované WC lůžko či unikátní bariatrické lůžko TITAN s nosností až 500 kg.

Elektricky polohovatelné lůžko GENEO vyniká hned v několika aspektech. Disponuje inovovaným polohovacím mechanismem, nosností až 250 kg, funkčním designem, intuitivním ovládáním a celou řadou speciálních funkcí. Lůžko tak splňuje i ty nejnáročnější požadavky moderní nemocniční péče. Uživatelé a nemocniční personál jistě ocení systém dvojité autoregrese, ukazatel náklonu zádového dílu či pacientský ovladač s integrovanou lampičkou.

Lůžko GRANO bylo navrženo pro klienty pečovatelských zařízení, domovů pro seniory či odborných léčeben. Nejnižší pozice až 25 cm, systém automatické brzdy, inovované mechanismy polohování a pacientský ovladač s integrovanou lampičkou plně odpovídají vysokým požadavkům na bezpečnost a pohodlí klientů. Proto je lůžko ideálním řešením také pro specializovaná Alzheimer centra nebo domy s asistovanou péčí.

Lůžko PREMIO je díky pokročilým funkcím určeno zejména pro oddělení dětské urgentní péče. Velikost ložné plochy a všechny rozměry lůžka jsou přizpůsobeny zvýšeným bezpečnostním požadavkům dětských pacientů. Lůžko je vybaveno elektrickým polohováním zádového a nožního dílu ložné plochy. Elektrické polohování zdvihu ložné plochy je doplněno o elektrické funkce Trendelenburg a Antitrendelenburg.

 

    

    

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek