Novinky

LÁZEŇSKÝ DŮM S NOVOU TVÁŘÍ I JMÉNEM

11.08.2016

Budova známá pod jménem Lázeňský dům ve Slavkově u Brna se po šestnácti měsících kompletní rekonstrukce opět otevírá pacientům i obyvatelům slavkovského regionu. Nově nosí název B. Braun OMNIA.

 

Pod jednou střechou jsou k dispozici nové dialyzační středisko, odborné ambulance, rehabilitační služby a zejména pak výrazně rozšířený domov pro zdravotně postižené Domov s úsměvem. Mimo moderního vzhledu dostaly všechny provozy i nové vybavení. Pro řadu pacientů z regionu je znovuotevření dialýzy klíčovým okamžikem. Výrazně se jim totiž zkrátí dojezdová doba na léčbu, kterou musejí absolvovat většinou 3x týdně.
Zásadním způsobem se zvětšila kapacita Domova s úsměvem pro zdravotně postižené pacienty.  Po rekonstrukci zvýšil svou kapacitu z 5 na námi dodaných 32 lůžek. Další lůžka byla umístěna přímo na dialyzační středisko. Domov je vzhledem k dialýze v jedné budově určen především pro klienty s onemocněním ledvin. Může jít ale i o lidi trpící cukrovkou, vysokým tlakem, chronickými záněty, vrozenými vadami nebo třeba nádory. V novém Domově s úsměvem bude mít pacienty v non-stop provozu na starosti celkem 14 zdravotních sester a pracovnic v sociálních službách.

 

 

Zdroj informací: Braunoviny

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek