Novinky

Již 25 let s Vámi!

21.09.2015

Společnost PROMA REHA letos slaví 25 let od svého založení. Již od roku 1990 vyrábí kvalitní výrobky, které pomáhají lidem po celém světě. U zrodu firmy stál majitel společnosti, pan Zdeněk Jakubský, spolu se třemi spolupracovníky. V malé dílně v České Skalici začali tehdy vyrábět první chodítka. V této době si nedokázali ani představit, do jakých rozměrů se může společnost rozrůst a jak široké portfolio výrobků může nabídnout. Díky usilovné práci a nadšení se však nemožné stalo skutečností.

PROMA REHA v současnosti zaměstnává přes 200 kvalifikovaných pracovníků a své výrobky dodává do více než 50 zemí světa. Disponuje vlastním vývojovým oddělením, které již při vývoji výrobků aktivně spolupracuje se zdravotníky a předními odborníky. Všechny výrobky tak splňují nejnáročnější požadavky moderní medicíny, usnadňují práci zdravotnickému personálu a zvyšují komfort pro pacienty.

U příležitosti tohoto významného jubilea proběhlo hned několik slavnostních setkání – se zaměstnanci, obchodními partnery i zákazníky. Všem zúčastněných bychom touto cestou rádi poděkovali. Těšíme se na další spolupráci.

Brožura vydaná k této příležitosti:
Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek