Novinky

Jedeme na 120 %, i díky VÁM…

15.10.2020

… Díky VÁM, našim zaměstnancům. I proto dokážeme v případě potřeby „vyzbrojit první linii“ a pomoct i s případným nedostatkem lůžek.

COVID-19 sužuje celý svět, i proto jedeme na 120 %. Zahraniční trhy, kam dodáváme naše produkty, situaci nepodceňují a objednávají především ICU lůžka, ale i lůžka pro běžnou nemocniční (tedy následnou péči) nejsou výjimkou. Navíc je pro nás důležité bezpečí a zdraví našich zaměstnanců. Vedení firmy nejsou lhostejné ani minimální příznaky jakékoliv virózy.

„Naši zaměstnanci umí táhnout za jeden provaz a zabrat, pokud je potřeba. Velice si vážíme jejich práce a nasazení. Proto jsme se jim rozhodli poděkovat a zároveň ochránit jejich imunitní systém. Připravili jsem pro ně vitamínové balíčky,“ sdělil jednatel společnosti Radek Jakubský.

Pro rodinnou firmu PROMA REHA jsou zkrátka bezpečnost a zdraví zaměstnanců na prvním místě. Proto bylo nutné zabezpečit dostatek ochranných pomůcek. Zároveň zaměstnanci, kteří nejsou nezbytní pro přímou výrobu, pracují od tohoto týdne z domova. Společnost si snaží udržet dostatek zaměstnanců, kteří jsou schopni pracovat. Proto se snaží obsazovat novými zaměstnanci  především dělnické pozice, aby nedošlo ke kolapsu při zvýšené nemocnosti.

„Hledáme schopné pracovníky jak v okolí našeho výrobního závodu, tak i v Polsku, tedy v obcích v dojezdové vzdálenosti,“ dodal Jakubský.

 

 

 

 


 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2021 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek