Novinky

149 + 1 LŮŽKO DO GRANDPARKU V HRADCI KRÁLOVÉ

25.05.2016

Ve čtvrtek 12. 5. 2016 proběhlo v prostorách Domova pro seniory GrandPark Hradec Králové slavnostní otevření za účasti vážených hostů z vedení magistrátu města i Královehradeckého kraje, významných partnerů a zaměstnanců, včetně zástupců společnosti PROMA REHA pana P. Matouše a Ing. J. Michálka.

Filosofií projektu GrandPark je poskytnout lidem v poslední třetině života kvalitní zázemí s permanentní péčí vysoce kvalifikovaných odborníků a kvalitního personálu. Provozovatelé chtějí zájemcům nabídnout především aktivní a inspirativní stáří.
V návaznosti na výborné reference našich výrobků a celkovou spolupráci při realizaci zakázky GrandParku v Havířově, jsme do Hradce Králové dodali 149 pečovatelských lůžek a 1 lůžko vyšetřovací.
Budova je rozdělena do dvou částí Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem. První část je vybavena 38 lůžky a je určena lidem, kteří jsou v dobré psychické kondici a fungují úměrně svému věku, nicméně jsou v situaci, kdy jim už nestačí síly na život bez pomoci.
Větší část centra, 111 lůžek, uvítá seniory s různými typy duševního onemocnění, přičemž nejčastější bývá Alzheimerova choroba,
či ostatními typy demencí.

Více zajímavých informací o projektu naleznete níže ve videu: „Život v GrandParku ve 2 minutách“.

 

https://youtu.be/0f4Q9tb8HDk

 

 

 

 

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek