Novinky

23.11.2020

Lůžka v "první linii": PROMA REHA úspěšně splnila zakázku pro stát

Z výrobní linky v Meziměstí ve čtvrtek (19. 11. 2020) vyjelo poslední lůžko objednané Státními hmotnými rezervami ČR (SSHR). Těch firma PROMA REHA z České Skalice na Náchodsku vyrobila bezmála 400! Většinu z nich dodala do záložní nemocnice na brněnském výstavišti, jejíž provoz zajišťuje Fakultní nemocnice Brno.

19.11.2020

Také díky maďarské vládě jsme pomohli českému zdravotnictví

Důležitá zakázka pro Česko už je za námi. Za necelé dva týdny jsme vyrobili téměř 400 lůžek pro provizorní nemocnici v Brně. To vše díky maďarské vládě, která souhlasila s pozastavením pro ně tak důležité zakázky za 60 mil Kč, na které od jara PROMA REHA pracuje.

16.11.2020

Server "Zdravé zprávy" o nás...

Proma Reha dodala většinu lůžek z kontraktu pro stát

Výrobce nemocničních lůžek Proma Reha z České Skalice na Náchodsku již dodal přes čtyři pětiny z kontraktu 382 lůžek pro Správu státních hmotných rezerv [SSHR]. Současně firma obnovila dodávky lůžek do Maďarska, které kvůli naplnění zakázky pro státní hmotné rezervy pozdržela.

Dosud dodaná lůžka z Proma Rehy z většiny skončila v závěru minulého týdne v narychlo vybudované záložní nemocnici s 300 lůžky pro pacienty s covidem-19 na výstavišti v Brně. Čtrnáct lůžek pro pacienty s těžkým průběhem nemoci na jednotkách intenzivní péče firma v pondělí dodala Fakultní nemocnici Brno. Kontrakt pro stát, který celkem tvoří 302 standardních lůžek a 80 lůžek pro intenzivní péči, firma plní od konce října. Zcela by jej měla naplnit do konce týdne. Původně vláda řekla, že potřebuje čtyři tisíce lůžek, nakonec jich objednala polovinu. Větší část – 1 618 lůžek − dodá druhý český výrobce Linet.

Celý článek zde:

 

02.11.2020

Vše pro Česko, maďarská zakázka šla stranou

V minulosti patřil firmě prim za první plně elektricky polohovatelná zdravotnická lůžka v tehdejším Československu. V současnosti budí pozornost změnou byznysového plánu svým nasazením v boji proti covid-19. Pro stát nyní vyrábí stovky lůžek a "jede na maximum". A jak dlouho toto nasazení potrvá? Jak dlouho bude třeba, zní odpověď...

22.10.2020

Napsali o nás...

Rodinná firma dodá Správě státních hmotných rezerv přes 300 lůžek. Kvůli zakázce pro stát odloží výrobu na export

Petr Zenkner, redaktor, https://archiv.ih

Kvůli pandemii koronaviru potřebuje Česko rychle další lůžka pro nemocnice i nově budovaný areál v Letňanech. Výhodou je, že v Česku působí dvě firmy, které tyto postele už řadu let vyrábějí a exportují do celého světa. Kromě známějšího a většího Linetu je dalším úspěšným výrobcem rodinná firma Proma Reha z České Skalice podnikatele Radka Jakubského. Ta se bude na pomoci státu rovněž podílet. První várku lůžek si Správa státních hmotných rezerv od firmy přebere už v pátek.

"Více než obratově je pro nás důležité, že se o nás začíná mluvit i jinde než mezi odborníky. Tedy že v Česku není jenom Linet," uvedl Jakubský k významu zakázky.

Původně vláda řekla, že potřebuje čtyři tisíce lůžek, nakonec jich objednala polovinu. Větší část − 1618 lůžek − dodá již zmíněný druhý český výrobce Linet. Stát oběma firmám bez DPH zaplatí dohromady 107 milionů korun. Cenu za jednotlivá lůžka ani to, jak se liší, nicméně úřad na dotaz HN zatím nechtěl komentovat s tím, že smlouvy budou zveřejněny během příštího týdne.

16.10.2020

Uvolnili jsme výrobní kapacity pro český trh. Distribuce lůžek může okamžitě začít

Rodinná firma PROMA REHA z České Skalice na Náchodsku je připravena zvýšit kvůli koronaviru výrobu lůžek pro české zdravotnictví. Už nyní má společnost výrobní linku vytíženou na 120 procent. Pozastavena byla i přední zahraniční zakázka, takže nyní je firma schopná produkci tolik potřebných zdravotnických lůžek pro pacienty s COVID-19 ještě navýšit.

15.10.2020

Jedeme na 120 %, i díky VÁM…

… Díky VÁM, našim zaměstnancům. I proto dokážeme v případě potřeby „vyzbrojit první linii“ a pomoct i s případným nedostatkem lůžek.

COVID-19 sužuje celý svět, i proto jedeme na 120 %. Zahraniční trhy, kam dodáváme naše produkty, situaci nepodceňují a objednávají především ICU lůžka, ale i lůžka pro běžnou nemocniční (tedy následnou péči) nejsou výjimkou. Navíc je pro nás důležité bezpečí a zdraví našich zaměstnanců. Vedení firmy nejsou lhostejné ani minimální příznaky jakékoliv virózy.

14.10.2020

Jsme připraveni dodat do zdravotnických zařízení další lůžka

Rodinná firma PROMA REHA coby významný výrobce zdravotnického vybavení a nábytku je připravena zamezit případnému kolapsu zdravotnického systému z důvodu nedostatečné kapacity lůžek pro nakažené koronavirem. Společnost je schopná dodat obratem tzv. ICU lůžka pro pacienty s těžším průběhem tohoto onemocnění.

24.09.2020

Jsme připraveni „vyzbrojit“ první linii

Nastupující druhá vlna pandemie naplňuje obavami odbornou veřejnost, která v současné době řeší, zda nemocnice po celé ČR mají dostatek tzv. ICU lůžek pro pacienty s těžším a těžkým průběhem onemocnění COVID-19. Nový ministr zdravotnictví si klade jako prioritu tato lůžka pro pacienty zajistit a společnost PROMA REHA je v tomto ohledu připravena ministerstvu zdravotnictví maximálně pomoci a zásobit jednotlivé nemocnice.

01.09.2020

Společnost PROMA REHA nastavila správný směr!

Rok 2020 je pro společnost PROMA REHA přelomovým, a to především kvůli událostem, které v tomto roce změnily životy mnoha lidí. Koronavirová krize zpomalila a zároveň změnila celý svět. Co platilo včera, neplatí dnes…

25.08.2020

Letošní rok je zatím nejsilnější v historii firmy

Výrobce nemocničních lůžek Proma Reha z České Skalice na Náchodsku prožívá rekordní rok. Její šéf Radek Jakubský dokonce přiznává, že si musel vypůjčit pracovníky z okolních firem, které mají kvůli koronaviru potíže.

 

24.07.2020

PROMA REHA SLAVÍ 30. NAROZENINY: Když syn přebírá žezlo po otci

Společnost PROMA REHA z České Skalice, která je významným výrobcem zdravotnického vybavení a nábytku slaví v letošním roce 30. let od svého vzniku. Oslavy významného jubilea se nesou ve znamení změn. Zakladatel společnosti Zdeněk Jakubský totiž předává vedení svému synovi – Radku Jakubskému, který s otcem vede společnost již dvacet let. Do penze se však nechystá. Synovi bude ve firmě dál pomáhat.

„Táta, který je původem stavař, založil firmu po revoluci a vybudoval ji od píky. Začátky byly přitom těžké, nebylo se od koho učit. Tátu však nic nezastavilo. Byli jsme první firmou v postkomunistických zemích, která vyráběla plně elektricky polohovatelné lůžko. Od samého začátku se snažíme jít s dobou. Důkazem je i nedávné vítězství v soutěži Vizionáři, kdy jsme získali ocenění za unikátní systém řízení hygieny nemocničních lůžek prostřednictvím využití RFID čipů,“ sdělil Radek Jakubský, který oslavil zároveň 20 let ve firmě.

„Před dvaceti lety (3. 7. 2000) jsem nastoupil do naší firmy, abych pomohl tátovi. Brzy jsem se zde našel. Věnoval jsem se především marketingu, zahraničnímu obchodu a inovacím, která měly a mají v naší společnosti vždy zelenou,“ uvedl Jakubský.

Za třicet let si společnost prošla ekonomickou krizí i celosvětovou pandemií, přesto se rodina Jakubských nikdy nevzdala.

„Museli jsme se vždy spoléhat sami na sebe. Stát se k českým firmám obecně nechová dvakrát přátelsky, o čem jsme se ostatně přesvědčili v rámci letošní pandemie. Jako všichni ostatní jsme bojovali a neustále bojujeme s byrokracií. Jak ale rád s oblibou říkám, pouze tvrdou prací lze dosáhnout úspěchu. Naším cílem byla stabilní rodinná firma, a to se nám podařilo, “ dodal Jakubský.

Jakubští mohou být na svoji firmu právem pyšní. PROMA REHA s ročním obratem přes 200 milionů korun sklízí úspěch nejen na českém trhu. Rodinný podnik vyváží do mnoha států světa. V nedávné době se mu například podařilo významným způsobem prosadit na náročném maďarském zdravotnickém trhu. 

Od samého začátku se společnost zabývá výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní lehátka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.

 

06.03.2020

Nové Inventy zamířily do Čadce

Slovensko je pro nás srdcovou záležitostí, proto máme z každého úspěchu na náročném slovenském trhu dvojnásobnou radost. A protože slovenští zdravotníci preferují maximální kvalitu a dlouhou trvanlivost za příznivou cenu, jsou zde naše produkty široce zastoupeny.

Jednou z nejčerstvějších realizací je dodávka špičkových lůžek intenzivní péče INVENT, lůžek GENEO a dalšího zdravotnického vybavení pro Oddělení anesteziologie a intenzivní medicíny v Kysucké nemocnici v Čadci.

Více zde:

20.02.2020

Evakuační podložka za skvělou cenu - poslední šance!

Značkové švédské evakuační podložky za skvělou cenu 1 440,- bez DPH si můžete objednat již jen do konce února!

30.12.2019

PF 2020

Přejeme vám hodně zdraví, štěstí, úspěchů a spokojenosti v novém roce a těšíme se na spolupráci.

 

18.12.2019

Vybavili jsme nový nemocniční komplex v Krasnojarsku

V těchto dnech byl slavnostně otevřen nový chirurgický pavilon oblastní nemocnice v Krasnojarsku, který přináší nejvyšší komfort pro zdravotnický personál i pacienty a snese plné srovnání s tím nejmodernějším, co je k dispozici v nejvyspělejších zemích. Milionové město vzdálené od nás pro vaši představu asi jako západní část Mongolska, tak udělalo významný krok k podstatnému zlepšení zdravotní péče o místní obyvatele. Kromě několika desítek lůžek intenzivní péče VISION jsme ruským partnerům předali i standardní osvědčená lůžka PLE, zdravotní antidekubitní matrace a noční stolky s integrovanou jídelní deskou.

Foto: Артём Ленц
Celý článek a po kliknutí fotogalerie: https://ngs24.ru/news/more/66378457/

 

23.09.2019

XXV. královéhradecké ošetřovatelské dny

Neustálé zvyšování kvality zdravotní a ošetřovatelské péče v ČR není jen záležitost financí, ale především věcí neustálého zvyšování odbornosti a informovanosti ošetřujícího personálu. K tomu mimo jiné slouží i vzdělávací akce „XXV. královéhradecké ošetřovatelské dny“, které jsme se ve dnech 12 a 13. 9. jako partner v královéhradecké Fakultní nemocnici zúčastnili. Prezentovali jsme zde všechny novinky a inovace, které mohou ošetřujícímu personálu usnadnit práci, aby se mohl plně soustředit na to hlavní, své pacienty a klienty.

Podrobný program: https://hanzo.cz/osdny/odborny-program

17.09.2019

Rodinné firmě PROMA REHA vzrostly tržby o více než 31 %

Společnosti PROMA REHA z České Skalice, která je významným výrobcem zdravotnického vybavení a nábytku, meziročně vzrostly tržby o více než 52 milionů korun. Celkové tržby za hospodářský rok 2018* se vyšplhaly na 219 milionů Kč (v hospodářském roce 2017 činily celkové tržby 167 milionů Kč). Oproti minulému hospodářskému roku se tak zvýšil obrat o 31,5 %.

28.06.2019

Cenné vítězství v maďarském tendru

Je velkým úspěchem celého týmu a především slovenského zastoupení, že se společnosti PROMA REHA podařilo významným způsobem prosadit na náročném maďarském zdravotnickém trhu.

Na začátku bylo výběrové řízení na dodávku nemocničních lůžek různých kategorií, mimo jiné i typ odpovídající našemu osvědčenému modelu GENEO, který jsme pro VŘ opatřili několika specifickými úpravami podle požadavků zákazníka.

14.06.2019

Odběrová křesla Promotal v Chomutově

Naší dominantní aktivitou je výroba nemocničních lůžek, lůžek pro sociální péči a dalších zdravotnických zařízení, v neposlední řadě jsme i zástupcem renomované značky Promotal pro český trh.

16.05.2019

Nová elegantní čela pro nemocniční verze lůžek

Letošní žhavou novinkou společnosti PROMA REHA je zcela nový design plastových čel, která jsou určena pro nemocniční lůžka se sklopnými odnímatelnými zábranami.

18.04.2019

40 novorozeneckých postýlek "Baby" právě míří k australskému zákazníkovi

Objedná-li si váš produkt náročný zákazník z druhého konce světa, je jasné, že je vaše zboží skvělé po stránce kvality i ceny. V tomto konkrétním případě jde o novorozenecké postýlky "Baby", které si vyhlédla australská klinika z Queenslandu na severovýchodě nejmenšího kontinentu.

15.03.2019

Zrekonstruované Psychiatrické oddělení českobudějovické nemocnice jsme vybavili lůžky!

Psychiatrie bývala v čerstvě porevolučních letech spíše přehlíženou popelkou. Do popředí zájmu médií i státních řídících struktur se dostávaly "akčnější" medicínské obory, jako chirurgie, kardiologie či onkologie.

19.02.2019

Výhodnější už to nebude!

Jen do 31. března 2019 máte možnost objednat si naše oblíbené lůžko PLE s elektrickým ovládáním za skvělou cenu! A to ve variantě nemocniční i pečovatelské. Pište na akce@promareha.cz nebo se obraťte na svého obchodního zástupce.

25.01.2019

Nemocnice v České Lípě má nové Novorozenecké oddělení

Narodit se v České Lípě bylo vždycky fajn a narodit se tam nyní je ještě daleko příjemnější! Šťastné maminky, jejich potomci a stejně tak i obsluhující personál českolipské nemocnice, mají nyní k dispozici zrekonstruované Novorozenecké oddělení, které jsme vybavili moderními lůžky a speciálním nábytkem. Přejeme maminkám rychlou rekonvalescenci, spoustu radosti, zdraví a štěstí všem!

14.01.2019

Podíleli jsme se na supermoderním oddělení Urgentního příjmu Nemocnice Na Bulovce

Nemocnice Na Bulovce k novému roku zahájila provoz samostatného oddělení Urgentního příjmu, které patří k nemodernějším pracovištím svého druhu v České republice. Stálo necelých 59 milionů korun a za pár dní své existence obsloužilo přes sedmdesát pacientů. Naše společnost vybavila toto špičkové pracoviště svými osvědčenými nemocničními lůžky. Slavnostního zahájení se zúčastnil i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO).

Zdroj: Nemocnice Na Bulovce

Spot: Novinky.cz

https://www.novinky.cz/domaci/493580-bulovka-zahajila-provoz-urgentniho-prijmu-v-hodnote-59-milionu.html

 

10.12.2018

Pacienti ve FN Brno budou ležet na našich moderních lůžkách

Společnost PROMA REHA má za sebou obří zakázku pro FN Brno, do které dodala celkem 1 423 lůžek z toho: 184 elektrických lůžek pro intenzivní péči, 93 batolecích lůžek, 1 131 polohovatelných lůžek pro standardní oddělení a 15 transportních lůžek pro centrální operační sály.

07.12.2018

PROMA REHA vítězem 8. ročníku soutěže Vizionáři 2018

Sdružení CzechInno ve spolupráci s významnými partnery v úterý 4. prosince vyhlásilo vítěze projektu Vizionáři 2018 a ocenilo tak nejzajímavější inovativní počiny v českém podnikání s významným společenským, technologickým či ekonomickým přínosem.

29.11.2018

Exportujeme dobře, exportujeme rádi,

mohli bychom parafrázovat jednoho z hrdinů legendární komedie „Anděl na horách“.

Ještě lepší je, že naši snahu ocenili i organizátoři tradiční akce „Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade“, která byla letos vyhlášena již po jedenadvacáté.

Jistě, najde se ještě pár zemí, v nichž zatím nemají místní zdravotníci a jejich pacienti možnost ocenit výhody našich lůžek a další zdravotnické techniky, usilovně ale pracujeme na tom, aby bílých míst na našich exportních mapách ubývalo.

16.10.2018

Zvýšení komfortu pro psychiatrické pacienty i odborný personál na Jihlavsku

Psychiatrie u nás byla mnoho let neprávem považována za popelku, na kterou se financí už leckdy nedostalo. Začalo se ovšem blýskat na lepší časy.

10.08.2018

Prvních 584 lůžek z 1131 je již v Brně v rekordním čase!

Dodávka speciálních nemocničních lůžek PROMA REHA je již u zákazníka, kterým je rekonstruovaná Fakultní nemocnice v Brně.

Samozřejmě k tomu došlo na základě vítězství v neobvykle náročném výběrovém řízení, jehož součástí bylo i detailní testování v provozu. 584 kusů lůžek bylo navíc dodáno za pouhých 10 týdnů, zbývajících 547 bude následovat podle potřeby klienta.

07.06.2018

Podpořili jsme „Běh pro miminka do dlaně“

Jsme rádi, že jsme se mohli aktivně zúčastnit charitativní akce „Běh pro miminka do dlaně Thomayerovy nemocnice v Krči“, která se odehrála uprostřed května v Kunratickém lese v Praze 4.

11.05.2018

ROZKOŠ RESCUE 2018

Stejně jako každý rok jsme i letos "spoluhostili" tradiční soutěž amatérských a poloprofesionálních zdravotnických záchranářů ROZKOŠ RESCUE 2018.

05.04.2018

Lůžka PLE pro Zlínský kraj

Město legendární rodiny Baťů – Zlín, je známo svou tradicí preferování poctivé užitné hodnoty za rozumnou cenu.
A to je přesně naše parketa.

15.03.2018

Kontrakt v rytmu salsy

Curaçao je další zajímavou exotickou destinací našich velmi žádaných nemocničních lůžek, v tomto případě řady PLE.

Hned 60 jich míří do nemocnice Sv. Alžběty (St. Elisabeth Hospital) v hlavním městě Willemstadu.

09.03.2018

Pro lepší domácí péči

Současným trendem péče o osoby se sníženou hybností je jednoznačně pobyt v domácím prostředí v maximální možné míře.

20.02.2018

Přinášíme chytrá řešení i pro logistiku

Naši vývojáři zareagovali na poptávku na trhu a zúročili své bohaté zkušenosti z konstrukce zdravotnických zařízení. Originální pohon sofistikovaných nemocničních lůžek tzv. pátým (středovým) kolem přenesli na transportní vozík, který bude užitečným pomocníkem všude, kde je potřeba převážet předměty do hmotnosti 500 kg. Jde například o distribuci materiálu a zboží ve výrobních a obchodních provozech nebo logistických centrech.

02.02.2018

Více nástrojů pro lékaře, více šancí pro pacienta…

PROMA REHA přichází se zajímavou novinkou určenou pro oblast urgentního příjmu a rychlého transportu pacienta.

22.01.2018

Velká zakázka míří do Ghany!

Jsme rádi, že se můžeme podílet na zlepšování zdravotní péče v oblasti rychle se rozvíjejících států subsaharské Afriky. Speciálně zde oceňují velmi příznivý poměr ceny a výkonu základních řad našich výrobků. Ty zde pomáhají zvyšovat kvalitu péče o pacienta směrem k evropským standardům.
 

04.01.2018

Pacienti z Broumovska se dočkali výrazného zlepšení kvality lékařské péče

Obyvatelé Broumovska dostali v závěru uplynulého roku "pod stromeček" cenný dárek. Konkrétně se jedná o zmodernizované oddělení následné intenzivní péče a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. Investici ve výši 23,4 milionu korun poskytl Královéhradecký kraj. Společnost PROMA REHA přispěla k naplnění tohoto záměru nejmodernějšími lúžky.

21.11.2017

Právě jsme vybavili lůžky nový Pavilon C třebíčské nemocnice

Lůžka intenzivní péče, vyšetřovací lehátka, transportní vozíky a odběrová křesla jsou provedena v módních odstínech barev jednotlivých oddělení. Doufáme, že budou zdejším zdravotníkům i pacientům sloužit a přispívat tak k lepší kvalitě života všech.

Pásku slavnostně přestřihl hejtman Kraje Vysočina, MUDr. Jiří Běhounek společně s ředitelkou Nemocnice Třebíč, Ing. Evou Tomášovou.

04.11.2017

Dobrých lidí není nikdy dost a to ani u zaměstnavatelů

Zúčastňujeme se proto akce „PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2017“ v královéhradeckém kongresovém centru Aldis, pořádané Královéhradeckým krajem a Krajskou hospodářskou komorou KHK. Mladí si tu vybírají svůj profesní směr a ti starší tu mají dobrou šanci získat přehled o perspektivních oborech a konkrétních pracovních nabídkách v regionu.

26.10.2017

Pomáháme na svět kráse

Naším novým zákazníkem je špičkové pracoviště plastické a estetické chirurgie - klinika Medico Beauty & IVF v Praze na Chodově. Týmy specialistů se zde věnují i andrologii, genetice a reprodukční medicíně. Jsme rádi, že se můžeme podílet na projektu, který pomáhá dětem na svět a lidem ke spokojenosti. Konkrétně se jedná o lůžka PLE, PLB a noční stolky.

13.10.2017

557 lůžek pro ruský trh

Moskva, Otradnoje, Tambov, Irkutsk, to jsou destinace pro 557 zbrusu nových nemocničních lůžek různých kategorií, od základních modelů až po lůžka intenzivní péče a novorozenecké postýlky.

Přejeme pacientům brzké uzdravení a zdravotnickým profesionálům spokojené pacienty.

26.09.2017

Více komfortu pro pacienty a zdravotníky v Rize

Naše výrobky jsou v zahraničí velmi dobře hodnoceny především pro svoji kvalitu v kombinaci se zajímavou cenou. 
Tyto vlastnosti poptávají i rychle rostoucí trhy v Baltských zemích, jejichž nároky se vyrovnávají trhům západoevropským.
12.06.2017

Místopředseda vlády Pavel Bělobrádek v PROMA REHA

Dne 12. 6. Jsme měli možnost uvítat pana Pavla Bělobrádka v našem výrobním a konstrukčním středisku v Meziměstí. Jednatel společnosti Radek Jakubský seznámil hosta s technologicky vyspělými produkty, které slouží ke spokojenosti pacientů i ošetřujícího personálu v České republice a více než padesáti zemích světa.

08.06.2017

Náchodská Prima sezóna 2017 - byli jsme partnerem!

"Náchodská Prima sezóna" se jako festival studentských uměleckých aktivit už stačil zapsat mezi kulturní stálice Královéhradeckého kraje. Letos se konal už podvacáté.

23.05.2017

Jaké epidemie nás čekají v 21. století?

Na obzoru jsou nové epidemie starých nemocí a nebezpečí importovaných infekcí. Jednou z příčin je i neochota části populace nechat se očkovat a v neposlední řadě i moderní svět v pohybu.

19.05.2017

Když jde o minuty

Při příležitosti „Světového dne boje proti mozkové mrtvici“ jste mohli navštívit

Vzdělávací akci pro veřejnost, která proběhla 15. května v náchodském Beránku.

16.05.2017

Rozkoš Rescue 2017 - Byli jsme (opět) u toho!

Bylo  nám ctí být jako každoročně partnery cvičení záchranářských týmů "Rozkoš rescue", které proběhlo 5. - 7. května 2017 na březích přehradní nádrže Rozkoš u České Skalice a blízkém okolí.

28.03.2017

Využijte možnosti pronájmu lůžka TITAN

Na základě velkého zájmu zdravotnických zařízení nabízí společnost PROMA REHA možnost pronájmu unikátního bariatrického lůžka TITAN s nosností až 500 kg. Jedinečnost lůžka TITAN spočívá v kombinaci hned několika vlastností a speciálních funkcí, které minimalizují nutnost přesunu bariatrického pacienta, umožňují jeho bezpečný transport a výrazně snižují fyzickou námahu zdravotnického personálu. 

10.03.2017

OTEVŘENÍ DOMOVA PRO SENIORY ALBION

V Praze Jinonicích bylo začátkem roku otevřeno nové moderní zařízení pro seniory. Domov pro seniory Albion poskytuje pobytové sociální služby osobám, které se v důsledku svého věku ocitly v nepříznivé situaci a tu nejsou schopny překonat ani za pomoci jiných typů sociálních služeb nebo rodiny. Proto potřebují pravidelnou pomoc při zajišťování svých potřeb. 

16.02.2017

NOVĚ VYBAVENÁ LDN V NEMOCNICI JESENÍK

„KVALITNÍ PÉČE O SENIORY A DLOUHODOBĚ NEMOCNÉ JESENICKA V BEZPEČNÉM A LIDSKÉM PROSTŘEDÍ“
Už slogan napovídá, kam směřovala finanční podpora od sub-projektu z Programu švýcarsko-české spolupráce.

07.02.2017

ZAKÁZKA DO SKANDINÁVIE

Naše výrobky tentokrát putovaly až do Norska, a to konkrétně do  nemocnice Sunnhordland Interkommunale legevakt Stord sjukehus ve městě Stord.

01.02.2017

DÁREK PRO PACIENTY NÁCHODSKÉ NEMOCNICE

Pacienti i personál náchodské nemocnice se dočkali příjemného povánočního dárku. Tím je 210 nových lůžek včetně matrací a 194 nočních stolků. Toto moderní a funkční vybavení pokojů přináší větší komfort i pohodlí.

04.01.2017

VELETRH V MOSKVĚ

Ve dnech 5. - 9.12.2016 se v Moskvě konal zdravotnický veletrh.

19.12.2016

PF 2017

Všem našim zákazníkům i obchodním partnerům děkujeme za důvěru projevenou v roce 2016. Přejeme krásné prožití svátků vánočních, mnoho zdraví, štěstí a pracovních i soukromých úspěchů do nového roku.

Společnost PROMA REHA, s.r.o.

16.12.2016

PODPORUJEME PROJEKT NEKONEČNÁ VÝZVA

Naše společnost se stala partnerem unikátního projektu pro handicapované NEKONEČNÁ VÝZVA, který organizuje stejnojmenná nezisková organizace Nekonečná Výzva, z.ú. sídlící v Olomouci.

 

09.12.2016

ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ V 19. ROČNÍKU PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE EXPORTNÍ CENA DHL UNICREDIT

Naše firma získala 1. místo v kategorii Exportér teritoria v letošním ročníku soutěže Exportní cena DHL UniCredit. O ceny v letošním již
19. ročníku, se celkově ucházelo rekordních 160 firem.

29.11.2016

PROMA REHA NA NEJVĚTŠÍM SVĚTOVÉM ZDRAVOTNICKÉM VELETRHU - MEDICA 2016

Naše společnost již tradičně úspěšně prezentovala své výrobky na mezinárodním zdravotnickém veletrhu MEDICA v Německém Düsseldorfu.

24.11.2016

NÁCHODSKÉ MEZIOBOROVÉ DNY

Stejně jako v letech minulých i letos proběhly v Hotelu U Beránka v Náchodě 9. - 11. listopadu Náchodské mezioborové dny.

24.11.2016

CELOSVĚTOVÝ DEN "STOP DEKUBITŮM"

Oblastní nemocnice Náchod a.s. pořádala dne 16. 11. 2016 v rámci celosvětového dne STOP DEKUBITŮM vzdělávací akci pro odbornou i laickou veřejnost.

24.11.2016

VÝZNAMNÉ DODÁVKY DO RUMUNSKA

Na konci měsíce října jsme vybavili významnou část nemocnice INSTITUTUL NATIONAL DE BOLI INFECTIOASE "PROF. DR. MATEI BALS" v rumunské Bukurešti našimi výrobky.

19.10.2016

NOVÝ NÁZEV PRO DĚTSKOU POSTÝLKU

Dětská novorozenecká postýlka mění k dnešnímu dni svůj název, NP-50 je tak již minulostí. Nyní ji v nabídce naleznete pod jménem „BABY“. Přesto, že označení NP-50 bylo v našem portfoliu historicky zažité, nebylo pro všechny úplně srozumitelné. Nyní je z názvu zcela patrné, že postýlka je určena pro vaše nejmenší.

14.10.2016

MEDICA 2016

Mezinárodní veletrh zdravotnické techniky a farmacie MEDICA 2016 se bude již tradičně konat v německém Düsseldorfu, a to ve dnech 14. – 17.11.2016. Společnost PROMA REHA s.r.o. bude opět jeho účastníkem a tímto bychom vás chtěli pozvat k návštěvě naší expozice (stánek číslo F42 hala 14).

13.10.2016

PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2016

7. října 2016 proběhl v Náchodě druhý ročník akce s názvem „ Prezentace středních škol a zaměstnavatelů“, kterou pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

13.10.2016

XIII. OSTRAVSKÉ TRAUMATOLOGICKÉ DNY

Tématem XIII. Ostravských traumatologických dní  konaných v Rožnově pod Radhoštěm 5. -7.10.2016 byla multidisciplinární spolupráce při ošetřování úrazů.

13.10.2016

III. MULTIOBOROVÉ SYMPOZIUM V LÁZNÍCH BĚLOHRAD

V lázeňském resortu Tree of Life se již po třetí konalo dvoudenní multioborové sympozium. Hlavním tématem se tentokrát pro neurochirurgy, neurology, radiology a rehabilitační odborníky staly úrazy páteře a posttraumatické stavy.

10.10.2016

ZDRAVOTNÍ LŮŽKA NÁSLEDNÉ PÉČE PRO LDN POČÁTKY

Geriatrické centrum následné péče v Počátcích poskytuje sociální a zdravotní služby seniorům.

 

11.08.2016

LÁZEŇSKÝ DŮM S NOVOU TVÁŘÍ I JMÉNEM

Budova známá pod jménem Lázeňský dům ve Slavkově u Brna se po šestnácti měsících kompletní rekonstrukce opět otevírá pacientům i obyvatelům slavkovského regionu. Nově nosí název B. Braun OMNIA.

 

10.08.2016

NOVÉ INFUZNÍ CENTRUM - EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o.

Dne 6.6.2016 byl zahájen provoz nového infuzního centra na EUC Klinice v Ústí nad Labem. Pro pacienty i personál tak byly vytvořeny ideální léčebné a zároveň pracovní podmínky.

12.07.2016

Lůžka INVENT pro LDN v Městské nemocnici Plzeň

V rámci rozsáhlé rekonstrukce léčebny dlouhodobě nemocných v Městské nemocnici v Plzni jsme se stali dodavatelem zdravotnického zařízení, a to konkrétně nadstandartních lůžek INVENT.

11.07.2016

III. Krajská konference sester

Hlavním partnerem III. Krajské konference sester v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem byla naše společnost.

15.06.2016

NOVÉ ZÁMKY

Fakultní nemocnice s poliklinikou v Nových Zámcích na jihozápadu Slovenska prošla zpočátku roku 2016 velmi rozsáhlou rekonstrukcí.

07.06.2016

SPECIALITA

V pátek 3.6.2016 bylo předáno speciální lehátko URGENT pro Záchrannou zdravotnickou službu Kraje Vysočina.

25.05.2016

149 + 1 LŮŽKO DO GRANDPARKU V HRADCI KRÁLOVÉ

Ve čtvrtek 12. 5. 2016 proběhlo v prostorách Domova pro seniory GrandPark Hradec Králové slavnostní otevření za účasti vážených hostů z vedení magistrátu města i Královehradeckého kraje, významných partnerů a zaměstnanců, včetně zástupců společnosti PROMA REHA pana P. Matouše a Ing. J. Michálka.

12.05.2016

Nová vzorkovna v Praze

U příležitosti oslav 1. výročí ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ v Praze, které jsme vybavili polohovatelnými lůžky a dalšími výrobky, byla otevřena nová vzorkovna výrobků naší společnosti.

09.05.2016

Nadstandardní pokoje s vybavením od PROMA REHA v Komárně

Ve Všeobecné nemocnici v Komárně na Slovensku, kterou provozuje nezisková organizace FORLIFE, bylo 18. února 2016 slavnostně otevřeno celkově zrekonstruované gynekologicko-porodnické oddělení.

04.05.2016

Rozkoš RESCUE 2016

Během víkendu 23.-24.4.2016 patřil prostor autokempu na Rozkoši u České Skalice i jeho okolí  již 13. ročníku soutěže Rozkoš RESCUE 2016, kde byla společnost Proma Reha s.r.o. znovu partnerem. 

 

18.04.2016

VYBAVENÍ NOVÉHO DOMOVA PRO SENIORY V PLZNI

Společně s firmou Interiér Vysočina jsme kompletně vybavili nový Domov pro seniory Anavita v Plzni. Moderní, čtyřpatrový Domov seniorů byl postaven v klidné plzeňské čtvrti Slovany u tzv. Papírenské lávky. Zařízení se specializací na Alzheimerovu chorobu a další typy demencí ve všech stádiích nabízí ubytování pro 146 klientů.

13.04.2016

PROMA REHA PARTNEREM KONFERENCE OBEZITA – PANDEMIE XX. A XXI. STOLETÍ

Naše firma byla hrdým partnerem konference zaměřujícím se na současnou problematiku obezity v ČR. Konference se konala ve dnech 7. a 8. 4. 2016 v kongresovém centru v Prostějově pod záštitou Nemocnice Prostějov ve spolupráci se Vzdělávacím a výzkumným institutem AGEL o.p.s. Mezi prezentujícími byli přední specialisté na téma obezity z České republiky i Slovenska. Kromě jiných zde vystupoval i prof. Mudr. Martin Fried, Csc., přednosta OB kliniky v Praze, který se podílel na vývoji našeho lůžka TITAN.

08.02.2016

Naše lůžka pomáhají na oddělení NIP v Nymburku

V nymburské nemocnici vznikla moderní jednotka následné intenzivní péče. Nově zrekonstruované prostory jsou určeny pro pacienty, co již nepotřebují akutní péči, ale jsou závislí na podpoře některé ze základních životních funkcí, nejčastěji na umělé plicní ventilaci. PROMA REHA vybavila toto zařízení lůžky pro intenzivní péči řady INVENT, aktivními antidekubitními matracemi a nočními stolky. Věříme, že naše výrobky zde přispějí ke zkvalitnění péče a zvýšení komfortu pacientů. 

25.01.2016

Havířovská nemocnice si vybrala naše lůžka

Geriatrické oddělení v Nemocnici s poliklinikou v Havířově prošlo kompletní rekonstrukcí, během níž se zastaralé prostory proměnily v moderní pracoviště se špičkovým vybavením. Nové bezbariérové oddělení jsme vybavili 25 komfortními lůžky s příslušenstvím, stolky, sprchovacím lehátkem a transportním vozíkem. Slavnostní otevření geriatrického oddělení se uskutečnilo v úterý 19. ledna za účasti významných představitelů Moravskoslezského kraje a členů vedení města Havířov.

18.12.2015

Výrobky PROMA REHA zaujaly návštěvníky veletrhu Zdravookhraneniye

Své zastoupení měla společnost PROMA REHA také na ruském veletrhu Zdravookhraneniye, který probíhal od 7. do 11. prosince 2015 v Moskvě. Ve spolupráci s významným distributorem pro ruský trh, společností RusLin, zde byla prezentována celá řada našich výrobků. Velký zájem vzbudila zejména lůžka pro intenzivní péči VISION a INVENT, sloupové sprchovací lehátko LS-2100 a transportní vozík URGENT.

14.12.2015

Kompletně jsme vybavili nové prostory Domova sv. Josefa

Je nám ctí, že jsme se mohli podílet na realizaci projektu Domova svatého Josefa v Žirči. Prvního prosince zde byly slavnostně otevřeny zrekonstruované objekty sv. Damiána a sv. Kláry (budovy bývalého pivovaru a fary). PROMA REHA tyto prostory vybavila moderním zařízením, lůžky, matracemi, stolky, lehátky a ostatním nábytkem. Interiéry jsme přizpůsobili potřebám pacientů a ošetřujícího personálu. Věříme, že se zde všichni budou cítit jako doma. Novým objektům dokonce požehnal kardinál Dominik Duka.

07.12.2015

PROMA REHA se podílela na modernizaci léčebného ústavu Albertinum

Ve středu 25. listopadu se v Žamberku uskutečnilo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného pavilonu plicního oddělení dlouhodobé péče, známého pod názvem Malínský. Toto zařízení jsme vybavili komfortními lůžky, matracemi, stolky a lehátky. Rekonstrukce pavilonu proběhla v rámci projektu Pardubického kraje spolufinancovaného Evropskou unií za téměř 40 milionů korun. Nové prostory budou sloužit pro léčbu plicních nemocí a tuberkulózy.

27.11.2015

Naše novinky vzbudily velký zájem na veletrhu MEDICA 2015

Již po osmé v řadě se společnost PROMA REHA zúčastnila největšího světového veletrhu zdravotnické techniky MEDICA v německém Düsseldorfu a představila zde hned několik novinek. Návštěvníci veletrhu obdivovali především nová lůžka řady GRANO a GENEO. Velkou pozornost upoutalo také dětské sloupové lůžko PREMIO, inovované WC lůžko či unikátní bariatrické lůžko TITAN s nosností až 500 kg.

06.11.2015

VISION si zahrál ve videoklipu Lenky Dusilové

Našemu lůžku VISION se dostalo mimořádné pozornosti. Zahrálo si jednu z hlavních rolí v novém futuristicky laděném videoklipu zpěvačky Lenky Dusilové. Jedná se o videoklip k písni Indiánky z alba V hodině smrti, který se natáčel na zámku Duchcov začátkem letošního roku. 

04.11.2015

PROMA REHA dbá o budoucnost našich dětí

Na základě spolupráce s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje jsme dostali jedinečnou příležitost zúčastnit se Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v náchodské Sokolovně, která se uskutečnila ve dnech 23. – 24. října 2015. Cílem akce bylo pomoci rodičům vybrat pro své potomky vhodnou střední školu a dětem ukázat, jak rozmanité obory existují a jaká je jejich uplatnitelnost v praxi.

26.10.2015

Výprodej – slevy až 70%

Nabízíme Vám jedinečné slevy na výrobky společnosti PROMA REHA. Na vybrané produkty nyní poskytujeme slevy až 70%. Akce platí do vyprodání zásob. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

15.10.2015

Navštivte nás na veletrhu MEDICA 2015

Společnost PROMA REHA i letos představí své výrobky na mezinárodním veletrhu zdravotnické techniky MEDICA v německém Düsseldorfu, který se uskuteční v termínu 16. - 19. listopadu 2015. Setkat se s námi můžete na stánku číslo F42 v hale 14. Máme pro Vás připraveno hned několik novinek. Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice.

07.10.2015

Nej sestřička 2015

V sobotu 3. října se v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě rozhodlo o vítězce soutěže Nej sestřička 2015. Společnost PROMA REHA se i letos stala významným partnerem ankety o nejlepší zdravotní sestřičku a na finálový večer propůjčila hned několik svých výrobků. Finalistky se musely na pódiu před zaplněným sálem představit, odpovídat na otázky porotců či splnit úkol ze zdravovědy. Vítězkou se stala Renata Grossová Klementová z Fakultní nemocnice v Brně.

21.09.2015

Již 25 let s Vámi!

Společnost PROMA REHA letos slaví 25 let od svého založení. Již od roku 1990 vyrábí kvalitní výrobky, které pomáhají lidem po celém světě. U zrodu firmy stál majitel společnosti, pan Zdeněk Jakubský, spolu se třemi spolupracovníky. V malé dílně v České Skalici začali tehdy vyrábět první chodítka. V této době si nedokázali ani představit, do jakých rozměrů se může společnost rozrůst a jak široké portfolio výrobků může nabídnout. Díky usilovné práci a nadšení se však nemožné stalo skutečností.

07.08.2015

Vybavili jsme nový moderní pavilon chirurgických oborů ve Frýdku-Místku

Ve frýdecko-místecké nemocnici, jejímž zřizovatelem je Moravskoslezský kraj, byl v pondělí 3. srpna slavnostně otevřen nový chirurgický pavilon. Společnost PROMA REHA vybavila toto špičkové zařízení komfortními lůžky, matracemi, stolky, lehátky, transportními vozíky a celou řadou dalších výrobků. Do nové budovy se přestěhují tři oddělení: chirurgicko-traumatologické, ortopedické a urologické. Pro pacienty je zde připraveno celkem 107 nových lůžek, 5 operačních sálů a nový urgentní příjem včetně heliportu. Do nového pracoviště můžete nahlédnout také v reportáži České televize.

03.08.2015

Podporujeme Den dobrých skutků a Muže roku

PROMA REHA je opět partnerem akce Den dobrých skutků a Muž roku, která proběhne 21. srpna 2015 v Náchodě. Výtěžek této akce poputuje, jako každý rok, na charitativní účely - Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, vítězi Muže roku 2009 Martinu Zachovi na jeho rehabilitaci a Ústavu sociální péče v České Skalici. 

31.07.2015

Naše lůžka zvyšují komfort pacientům Hamzovy léčebny

Dne 28. 7. 2015 byl v Hamzově léčebně slavnostně zahájen provoz nově zrekonstruovaného pavilonu I. Do tohoto špičkového zdravotnického zařízení jsme dodali celkem 30 komfortních polohovacích lůžek a matrací. Všechny pokoje zde byly doplněny o sociální zařízení a maximálně přizpůsobeny potřebám svých klientů.

29.07.2015

Předáváme dárky za vyplněné dotazníky spokojenosti

Vaše názory jsou pro nás velmi cenné, a proto jsme se rozhodli odměnit vaše podněty hodnotnými dárky. V každém kalendářním měsíci probíhá slosování řádně vyplněných dotazníků spokojenosti. Vylosovaní výherci získávají kávovar Dolce Gusto, poukaz na nákup zboží a služeb Chèque Déjeuner nebo dárkové předměty společnosti PROMA REHA.

01.07.2015

Sleva 25% na novorozenecké postýlky NP-50

U příležitosti 25. výročí založení společnosti Vám nabízíme slevu 25 % na novorozenecké postýlky NP-50! Akce platí pouze po dobu letních prázdnin, tedy od 1. července do 31. srpna 2015. Pro objednání kontaktujte naše obchodní oddělení: nabidky@promareha.cz, +420 775 776 040. Slevu získáte po předložení KÓDU: 2015NP0708.

23.06.2015

Návštěvníci Festivalu Exportu obdivovali lůžko VISION

PROMA REHA představila své produkty na třetím ročníku Festivalu Exportu 2015, který se konal od 17. do 18. června v Kongresovém centru v Praze. Úvodním slovem ke slavnostnímu otevření akce přispěl mimo jiné ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Festival během dvou dnů navštívilo téměř 800 účastníků z 35 zemí světa, pro které byl připraven také bohatý přednáškový program. 

22.06.2015

PROMA REHA dodavatelem vybavení pro ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ

Slavnostní otevření ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ v pražských Kunraticích se uskutečnilo za účasti patronů zařízení, herců Jiřiny Bohdalové a Martina Dejdara, dne 18. června 2015. Společnost PROMA REHA toto zařízení vybavila komfortními lůžky, matracemi, nočními a jídelními stolky, lehátky, vozíky a celou řadou dalších výrobků.

16.06.2015

Darovali jsme sprchovací lehátko do domova pro seniory v Náchodě

Tým PROMA REHA se v sobotu 13. června zúčastnil úspěšné roadshow Prima jede... za vámi. Na našem stánku bylo připraveno hned několik disciplín. Splněním úkolů mohli návštěvníci přispět na speciální sprchovací lehátko pro domov seniorů Marie v Náchodě. Na své si přišly i děti, pro které byly připraveny různé soutěže a odměny. Více v reportáži FTV Prima.

08.06.2015

Podpořili jsme Den nezávislosti

V sobotu 6. června proběhl v Jiráskově parku v Hronově Den nezávislosti s naší účastí. Zábavné odpoledne pro děti i jejich rodiče připravilo občanské sdružení Cesta Náchod společně s dětským vodáckým oddílem Lotři Hronov. Akce vznikla na základě jediné myšlenky - propojit svět hendikepovaných se světem zdravých lidí a odstranit bariéry předsudků, které vůči postiženým stále přetrvávají.

05.06.2015

Nový domov ANAVITA v Olomouci si vybral naše lůžka

Soukromý domov seniorů ANAVITA, který byl slavnostně otevřen 3. 6. 2015, nabízí pro klienty 120 lůžek. Jsme rádi, že si investor vybral naše výrobky díky předešlým velmi dobrým zkušenostem. Tentokrát jsme navíc dodali i nábytek (skříně, židle, křesla, vozíky, kuchyňské linky a vybavení kanceláří).

25.05.2015

PROMA REHA na mezinárodním veletrhu v Číně

Na základě spolupráce s Hospodářskou komorou ČR dostala společnost PROMA REHA jedinečnou příležitost účastnit se české národní delegace do města Langfang v čínské provincii Hebei. PROMA REHA se zde prezentovala na stánku České republiky na mezinárodním ekonomickém a obchodním veletrhu, který se zde konal od 18. do 21. května 2015.

13.05.2015

TITAN slavil úspěch na Evropském obezitologickém kongresu

PROMA REHA představila unikátní bariatrické lůžko TITAN na 22. evropském obezitologickém kongresu (ECO 2015). Akce se konala v Kongresovém centru v Praze od 6. do 9. května 2015. Lůžko TITAN zde zaznamenalo velký zájem ze strany odborné veřejnosti. Náš stánek navštívil také místopředseda České obezitologické společnosti prof. MUDr. Martin Fried, CSc.

05.05.2015

PROMA REHA partnerem akce ROZKOŠ RESCUE 2015

Dne 2. 5. 2015 se prostory naší společnosti v České Skalici proměnily k nepoznání. Účastníci záchranářského cvičení Rozkoš Rescue 2015 zde plnili hned několik nelehkých úkolů. Našimi stanovišti prošlo celkem 46 týmů z řad zdravotnických záchranářů, hasičů a vojáků z celé České republiky. 

10.04.2015

Jsme členy Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky

Společnost PROMA REHA se stala právoplatným členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Hlavním posláním této asociace je dlouhodobý rozvoj a zvyšování kvality sociálních služeb v České republice. Proto jsme hrdí, že můžeme našimi znalostmi a technickým know-how přispět ke zkvalitňování služeb v sociální sféře. Věříme, že naše členství bude oboustranně přínosné.

26.03.2015

Mezinárodní konference paliativní a hospicové péče 2015

Společnost PROMA REHA byla partnerem Mezinárodní konferenci paliativní a hospicové péče, která se konala dne 17. března 2015 v Clarion Congress Hotelu v Ostravě. Účastnící konference si zde mohli prohlédnout a vyzkoušet výhody pečovatelského lůžka HESTIA a novou řadu aktivních matrací ADL.

 

09.03.2015

Zvyšujeme komfort pro obézní pacienty

V České republice rychle přibývá pacientů s extrémní nadváhou, proto naše výrobky přizpůsobujeme jejich specifickým potřebám. Při vývoji výrobků se opíráme zejména o praktické znalosti a zkušenosti odborníků z oblasti obezitologie a bariatrie. Úzce spolupracujeme především s OB Klinikou, špičkovým pracovištěm pro léčbu obezity a s ní spojených chorob. Jak můžete sledovat v reportáži České televize, naše výrobky denně pomáhají v nemocnicích i ve specializovaných zařízeních.

06.03.2015

PROMA REHA je opět hrdým partnerem soutěže Nej sestřička

U příležitosti vyhlášení sedmého ročníku soutěže Nej sestřička proběhla dne 5. 3. 2015 tisková konference, které se zúčastnila také celá řada známých osobností. Do pražského Hotelu Majestic Plaza zavítali: místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková, Vlastimil Harapes, Uršula Kluková, Kateřina Kornová, Martin Maxa, Michaela Nosková, Radim Schwab a Štěpánka Duchková.

16.02.2015

Podíleli jsme se na modernizaci psychiatrie ve Svitavách

Rekonstrukce psychiatrického oddělení ve Svitavách je dokončena a my jsme hrdí, že jsme se na ní mohli podílet. Využili jsme našich zkušeností a do modernizované budovy psychiatrie jsme dodali speciálně upravená lůžka s neodnímatelnými čely a postranicemi, vyšetřovací a sprchovací lehátka. Toto vybavení zajistí pacientům i ošetřujícímu personálu maximální bezpečí a komfort. 

04.02.2015

Lůžko PROMA REHA na prknech Slovenského národního divadla

Naše lůžko hraje jednu z hlavních rolí v divadelní inscenaci Bludičky od německo-gruzínské dramatičky Nino Haratischwili. V představení účinkují známí slovenští herci Emília Vášáryová a Dušan Jamrich. Hra vznikla v rámci koprodukční spolupráce mezi Deutches Theater a Činohrou Slovenského národního divadla, kde je také pravidelně uváděna.

09.01.2015

Prodlužujeme záruku na 3 roky!

Nasloucháme našim zákazníkům, a proto u vybraných výrobků prodlužujeme zákonem stanovenou dvouletou záruční dobu na tříletou. Oproti konkurenčním výrobcům nabízíme tuto prodlouženou záruku zcela zdarma, protože našim výrobkům věříme. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

05.01.2015

Vyplňte dotazník spokojenosti a vyhrajte hodnotné dárky!

Protože nás zajímají Vaše názory, přicházíme s jedinečnou možností, jak se můžete zapojit do zkvalitňování našich výrobků a doprovodných služeb. Dotazníky spokojenosti jsou automaticky zasílány po uskutečnění dodávky zboží. Každý, kdo dotazník vyplní a odešle, je zařazen do slosování o ceny.

17.12.2014

Jsme Vizionáři 2014 - bariatrické lůžko TITAN slaví další úspěch

PROMA REHA je mezi oceněnými v projektu Vizionáři 2014, organizovaném sdružením CzechInno. Projektu se zúčastnila se svým bariatrickým lůžkem TITAN, vyvinutým pro specifické potřeby obézních pacientů a usnadnění péče zdravotnickému personálu.

10.12.2014

PROMA REHA je na Facebooku

Zajímá Vás, co se u nás právě děje? Aktuality z prostředí společnosti PROMA REHA, akce či novinky z našeho produktového portfolia, to vše můžete nově sledovat také na Facebooku. Podívejte se na náš profil, staňte se naším fanouškem a už vám nic neuteče. Přidejte se k nám zde. Budete pravidelně informováni o dění z naši společnosti. Těšíme se na Vás!

 

25.11.2014

Interaktivní katalog produktů

Připravili jsme pro Vás interaktivní katalog produktů pro snadnější orientaci v našem sortimentu. Aplikace je zdarma ke stažení pro operační systémy Android a iOS.

24.11.2014

Účast na veletrhu MEDICA hodnotíme úspěšně

Stejně jako v předchozích letech, tak i tento rok měla společnost PROMA REHA své zastoupení na mezinárodním veletrhu zdravotnické techniky MEDICA 2014, který je největším světovým veletrhem ve svém oboru. PROMA REHA zde představila hned několik novinek. Nemocniční lůžko VISION nově s laterální terapií, skládací lůžko ABE s podsvíceným ovladačem nebo unikátní lůžko s integrovanou WC jednotkou a plno dalších výrobků mohli návštěvníci stánku vidět v průběhu prezentace.

12.11.2014

Centrum Paraple slaví 20. výročí

Centrum Paraple oslavilo 25. září 2014 20 let od svého založení. Velkolepé oslavy se zúčastnil také zástupce společnosti PROMA REHA, který již řadu let pomáhá s výbavou Centra Paraple kvalitním zdravotnickým nábytkem.  

23.10.2014

Úspěšně splňujeme ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků

Společnost PROMA REHA se pyšní výbornými reakcemi, týkajícími se kvality a funkčnosti svých výrobků. Jednatel společnosti Radek Jakubský obdržel z Fakultní nemocnice Brno sdělení s hodnocením společnosti PROMA REHA. Ta, jako jeden z mála dodavatelů, obstála ve všech dotazovaných kategoriích s nejlepším možným výsledkem

14.10.2014

Nej sestřička 2014

V sobotu 4. října, se Městské divadlo Dr. J. Čížka v Náchodě proměnilo ve zdravotnické zařízení, s finalistkami soutěže Nej sestřička v hlavní roli.

24.09.2014

Účastníme se veletrhu MEDICA 2014

Firma PROMA REHA se účastní mezinárodního veletrhu zdravotnické techniky a farmacie MEDICA 2014.
Veletrh MEDICA v německém Düsseldorfu je největším mezinárodním veletrhem v oblasti zdravotnictví. Pokrývá celou oblast medicíny od urgentní péče až po spotřební materiál. Naleznete zde nejen vystavené výrobky a novinky firem z oboru, ale jsou zde pořádány i různé doprovodné programy a přednášky nebo diskuzní fóra.

23.09.2014

O bariatrické lůžko TITAN mají zájem i odborná média

Našemu jedinečnému bariatrickému lůžku TITAN se dostává čím dál větší pozornosti odborné veřejnosti i médií. 

Velmi si ceníme nabídky redakční rady Časopisu lékařů českých, vydávaného Českou lékařskou společností J. E. Purkyně, k prezentaci lůžka TITAN. Publicita v Časopise lékařů českých pomůže uvést tento náš z mnoha důvodů světový unikát do ještě širšího povědomí odborné lékařské veřejnosti. Našemu lůžku se ve svém příspěvku věnují také Lékařské listy.

09.09.2014

Nové katalogové listy

Rádi bychom Vám představili nové katalogové listy, které doplňují náš katalog výrobků. PROMA REHA rozšiřuje svou nabídku antidekubitních matrací. Díky spolupráci se společností ZMF Medical, s. r. o., která je autorizovaným zástupcem společnosti ADL® GmbH, nabízíme unikátní systém aktivní matrace.

27.08.2014

Příležitost k podání ruky

Příležitost k podání ruky, přesně tak se jmenuje občanské sdružení, se kterým jsme navázali spolupráci. Rozhodli jsme se finančně podpořit tuto neziskovou organizaci zakoupením produktů jako reklamních předmětů pro naše klienty. Originální výrobky, například svíčky, mýdla a ostatní koupelové doplňky, jsou výsledkem ruční práce lidí se zdravotním postižením.

14.08.2014

PROMA REHA nabízí unikátní systém aktivní matrace

Společnost PROMA REHA rozšířením své nabídky o matrace s jedinečným systémem zvyšuje úroveň intenzivní péče pro pacienty, kteří se s proleženinami potýkají.

04.08.2014

Jsme tam, kde je potřeba

Jednatel společnosti PROMA REHA Radek Jakubský se jako hrdý sponzor zúčastnil dne 11. 7. 2014 slavnostního předávání nového dopravního automobilu pro Jednotku Sboru dobrovolných hasičů v Meziměstí. Díky tomuto pořízenému zásahovému vozidlu mohou být dobrovolní hasiči rychleji než dosud u likvidace požárů či jiných živelných pohrom a mohou tak začít se záchrannými pracemi ještě před příjezdem standardní hasičské techniky.

29.07.2014

Nadstandardní bydlení a služby pro seniory Zátiší

Společnost PROMA REHA se stala předním dodavatelem vybavení nového areálu, poskytující nadstandardní bydlení a služby pro seniory. Moderní koncept bydlení nabízí komfortní pečovatelská lůžka vyrobená společností PROMA REHA společně s pasivními antidekubitními matracemi, které jsou navrženy s maximálním ohledem na prevenci dekubitů, bezpečnost pacienta a dokonalou hygienu.

17.07.2014

Rekonstruovaný infekční pavilon Havířovské nemocnice

Nemocnice Havířov zahájila provoz nově rekonstruovaného infekčního pavilonu, vybaveného 5 lůžky JIP a 40 standardními lůžky vyrobených společností PROMA REHA. Moderní infekční oddělení Havířovské nemocnice, se špičkovou lékařskou technologií, je vysoce specializovaným pracovištěm s působností pro celý Moravskoslezský kraj.

24.06.2014

Vyšetřovací lehátko pomáhá mladým sportovcům

S velkým potěšením v pátek 30. května 2014, jednatel společnosti, Radek Jakubský, předal vyšetřovací lehátko Eleva  Náchodskému fotbalovému klubu. Lehátko vyrobené společností PROMA REHA bylo klubu předáno v Domově pro seniory Marie v Náchodě.

05.06.2014

PROMA REHA na dni sester v Hodoníně

Ve středu 21. května se konal jubilejní X. ročník Hodonínského dnu sester. PROMA REHA zde představila nový typ nemocničního lůžka PLE s odlišným typem postranic a čel. Celonárodní konferenci na téma „Dbát o své zdraví se vyplatí“ pořádala u příležitosti Mezinárodního dne ošetřovatelství Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, pod záštitou starostky Města Hodonína Ing. Arch. Milany Grauové.

24.04.2014

Jánským Lázním pomáhají naše výrobky

Státní léčebné lázně v Jánských Lázních rozšiřují svůj provoz a nabídku pro své klienty. Naši společnost PROMA REHA, tradičního českého výrobce, si proto vybrali jako dodavatele vybavení nově rekonstruovaných pokojů nemocničními lůžky, pečovatelskými lůžky a nočními stolky. Lázně, jejichž kapacita čítá přes 750 lůžek, poskytují lázeňskou péči lidem s onemocněním pohybového aparátu a neurologického onemocnění. 

17.04.2014

Vyhlášení ankety Nej sestřička roku 2014

PROMA REHA, se již po šesté v řadě stává hrdým partnerem soutěže Nej Sestřička, jejíž vyhlášení proběhne 4. října 2014 v Náchodě.

17.04.2014

PROMA REHA pomáhá mladým lidem začlenit se na trh práce

Od 1. 4. 2014 se společnost PROMA REHA, stala součástí projektu „Odborné praxe pro mladé do 30 let v Královéhradeckém kraji“ v rámci OP Lidské zdroje a zaměstnanost financovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

 

01.04.2014

Profesionálové v oboru zdravotnického vybavení spojili síly

Úroveň péče o české pacienty v léčebných zařízeních se posune opět dopředu.

07.03.2014

Interna se může těšit na nová lůžka. Díky štědrým dárcům!

Ústí n. O. – Interna Orlickoústecké nemocnice se dočká nových moderních lůžek. Díky štědrosti řady měst a obcí v regionu, místních firem i jednotlivých dárců.

30.01.2014

PROMA REHA pomáhá pečovat

Zástupci společnosti PROMA REHA se zúčastnili slavnostního předání "Sociálního automobilu" určeného pro "Město Jaroměř - Pečovatelskou službu".

17.12.2013

Svoboda nad Úpou - Alzheimer Care

Kompletní dodávka pečovatelského vybavení a nábytku pro Centrum spokojeného stáří - Alzheimer Care ve Svobodě nad Úpou.

26.11.2013

Úspěšný veletrh plný novinek a inovací - MEDICA 2013

Veletrh MEDICA v německém Düsseldorfu je největším mezinárodním veletrhem v oblasti zdravotnictví. Naše firma se ho jako již tradičně zúčastnila a představila na něm jak současné portfolio produktů, tak hlavně novinky pro rok 2014. Již nyní lze považovat účast za velmi úspěšnou.

04.10.2013

Účastníme se veletrhu MEDICA 2013

Firma PROMA REHA se účastní mezinárodního veletrhu zdravotnické techniky a farmacie MEDICA 2013.

Veletrh MEDICA v německém Düsseldorfu je největším mezinárodním veletrhem v oblasti zdravotnictví. Pokrývá celou oblast medicíny od urgentní péče až po spotřební materiál. Naleznete zde nejen vystavené výrobky a novinky firem z oboru, ale jsou zde pořádány i různé doprovodné programy a přednášky nebo diskuzní fóra.

26.09.2013

PROMA REHA Nej sestřička 2013

Společnost PROMA REHA, s.r.o. vyhlašuje soutěž PROMA REHA Nej sestřička 2013.

23.08.2013

Anglická královna Alžběta pokřtila unikátní lůžko společnosti PROMA REHA

Právě dnes do České Skalice zavítala výjimečná návštěva. Dvojnice britské královny Alžběty II.

Mary Reynoldsová, tak se dáma ve skutečnosti jmenuje, je populární po celém světě a v Británii je doslova celebritou. Skutečnou panovnici představuje už více než dvacet let a patří ve svém oboru k naprosté špičce.

03.06.2013

Den sester v Hodoníně na téma stáří a jeho choroby

Na tři stovky sester z České i Slovenské republiky přijelo ve středu 22. května do Hodonína, aby se setkaly na IX. Hodonínském dnu sester. Konference, pořádaná pod záštitou starostky města Hodonína, byla zaměna téma: „Stáří a změny, které jej provázejí“.

23.05.2013

PROMA REHA na veletrhu REHAPROTEX

Minulý týden se společnost prezentovala na mezinárodním veletrhu rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek v Brně. V rámci veletrhu zde probíhal projekt Centrum mobility, který představoval modelový byt pro tělesně postižené spoluobčany.

14.05.2013

PROMA REHA pomohla tam, kde je třeba

Společnost PROMA REHA zareagovala na žádost občanského sdružení Aladin, které se stará o postižené spoluobčany, především vozíčkáře na Kladensku.

09.05.2013

Ostrava otevřela komunitní centrum Duhový dům. PROMA REHA zajistila vybavení.

Magistrát města Ostravy otevřel komunitní centrum s názvem Duhový dům, které bude poskytovat kvalitní sociální služby osobám s těžkým tělesným a kombinovaným postižením.

06.05.2013

Oslavili jsme 70. výročí založení SZŠ a VOZŠ v Plzni

Střední a vyšší odborná zdravotnická škola oslavila 70. výročí svého založení.

06.05.2013

PROMA REHA vybavila nové rehabilitační centrum Máj v Poděbradech

Ještě minulý rok to byl klasický lázeňský penzion. Letos se k nepoznání změnil v rehabilitační centrum.

Tři patra rehabilitačního centra dýchají novotou. Pacientům je zde poskytována komplexní lázeňská péče po ortopedických operacích.

27.03.2013

PROMA REHA podpořila dobrou věc

Zástupci společnosti PROMA REHA se zúčastnili slavnostního předání „Sociálního automobilu“ určeného pro „Občanské sdružení Cesta, Náchod“. Cílem celorepublikového projektu je, za spoluúčasti firem a společností regionu, vytvořit, zdokonalit a obnovit vozový park v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.

18.03.2013

PROMA REHA opět součástí soutěže o Nej sestřičku

Proběhla tisková konference k příležitosti vyhlášení pátého ročníku Batist Nej sestřička, který se uskuteční 19. října 2013 v Náchodě. Cílem akce je zviditelnit profesi zdravotních sestřiček a poukázat na jejich náročnou a obětavou práci.

15.03.2013

Lůžko TREND ICU na konferenci „Teorie a praxe v neurointenzivní péči“

Minulý týden se společnost PROMA REHA aktivně účastnila konference pro nelékařský zdravotnický personál „Teorie a praxe v neurointenzivní péči“ a „Cévní onemocnění mozku“.

15.03.2013

Lůžko HESTIA v novém českém filmu „JEDLÍCI“

Další výrobek společnosti PROMA REHA si zahraje v novém českém filmu režiséra Tomáše Magnuska JEDLÍCI aneb Sto kilo lásky. Lůžkem ve filmu udělá společnost radost jednomu z hlavních hrdinů, „jedlíkovi“, jehož snem je mít konečně postel, která ho unese.

18.02.2013

Vyšetřovací lehátka našla své uplatnění i na výletních lodích

Jedním z míst, kde se můžete setkat s výrobky společnosti PROMA REHA jsou výletní a nákladní lodě.

08.02.2013

Veletrh v Dubai

PROMA REHA na veletrhu v Dubai

28.01.2013

Lůžka PROMA REHA v úspěšném Polském seriálu

Na polské televizní stanici TVN běží již několikátý díl úspěšného polského seriálu „Prawo Agaty“.

10.01.2013

Nový Image katalog

Představujeme Vám nový Image katalog. Najdete v něm průřez produktovým portfoliem
a služby, které Vám, zákazníkům, nabízíme.

05.01.2013

Archiv novinek roku 2012

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2012 ve formě PDF dokumentu.

04.01.2012

Archiv novinek roku 2011

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2011 ve formě PDF dokumentu.

03.01.2011

Archiv novinek roku 2010

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2010 ve formě PDF dokumentu.

03.01.2010

Archiv novinek roku 2009

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2009 ve formě PDF dokumentu.

04.01.2009

Archiv novinek roku 2008

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2008 ve formě PDF dokumentu.

05.01.2008

Archiv novinek roku 2007

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2007 ve formě PDF dokumentu.

04.01.2007

Archiv novinek roku 2006

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2006 ve formě PDF dokumentu.

04.01.2006

Archiv novinek roku 2005

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2005 ve formě PDF dokumentu.

03.01.2005

Archiv novinek roku 2004

Zde přinášíme archiv všech novinek z roku 2004 ve formě PDF dokumentu.

 

30.11.-1

Lůžka INVENT pro LDN v Městské nemocnici Plzeň

V rámci rozsáhlé rekonstrukce léčebny dlouhodobě nemocných v Městská nemocnice Privamed v Plzni jsme se stali dodavatelem zdravotnického zařízení, a to konkrétně nadstandartních lůžek INVENT.

30.11.-1

NOVÝ NÁZEV PRO NOVOROZENECKOU POSTÝLKU

Dětská novorozenecká postýlka mění k dnešnímu dni svůj název, NP-50 je tak již minulostí. Nyní ji v nabídce naleznete pod jménem „BABY“.

Dostávejte pravidelné informace o akčních nabídkách a nových výrobcích:

Mapa stránek | Podmínky užití

© 1991 - 2020 PROMA REHA, s. r. o. Všechna práva vyhrazena Tvorba webových stránek