Vedoucí nákupu

Baví nás být předními výrobci zdravotnických lůžek vyvážených do celého světa a hledáme kolegu, který by se rád podílel na výrobě něčeho, co má smysl a pomáhá. Vaším úkolem bude vedení nákupního oddělení a oddělení zásobování/sklad.

Pracovní náplň:

  • vedení nákupního oddělení a oddělení zásobování/sklad.
  • komunikace s obchodními partnery
  • vyhledávání nových a podpora stávajících nákupních možností
  • vyhodnocování efektivity nákupních aktivit
  • reporting výsledků
  • aktivní podíl na chodu nákupního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ - technický obor výhodou
  • zkušenosti v manažerské pozici v oblasti nákupu
  • schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
  • pokročilá znalost AJ
  • zkušenosti s nákupem technických produktů
  • komunikativnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou a práci u stabilní společnosti s celosvětovým dosahem
  • práce v příjemném kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost osobnostního a profesního rozvoje
  • bonusy závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů
  • PC, mobilní telefon

Místo výkonu práce:

  • - Meziměstí

Nástup:

  • - nástup možný ihned

V  případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a aktuální fotografii na e-mail kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití