Technolog výroby

Baví nás být předními výrobci zdravotnických lůžek vyvážených do celého světa a hledáme kolegu, který by se rád podílel na výrobě něčeho, co má smysl a pomáhá. Tvým úkolem bude bude tvorba, návrh a optimalizace výrobních postupů.

Náplň práce:·

  • Tvorba a správa technologických postupů
  • Optimalizace technologických postupů za účelem snižovaní nákladů a zefektivnění a zkvalitnění produkce
  • Přímá spolupráce s konstrukčním a vývojovým oddělením
  • Zajišťování technologické přípravy a specifikace množství a druhů materiálů
  • Specifikace nových nástrojů a zařízení, analýza nově navrhovaných změn
  • Tvorba cenových kalkulací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství – strojírenská technologie výhodou)
  • zkušenost v oblasti strojírenství podmínkou na obdobné pozici
  • perfektní orientace ve výrobní dokumentaci (čtení, tvorba)
  • znalost AJ výhodou
  • smysl pro odpovědnost a týmového ducha

Zkušenosti a znalosti, které jsou výhodou:

  • orientace v IS Helios
  • praxe s programy pro 2D a 3D modelace

Nabízíme

  • dlouhodobé zaměstnání u stabilního výrobce s celosvětovým dosahem
  • profesionálně vybavené oddělení konstrukce a technologie
  • možnost seberealizace a podílení se na růstu v dynamickém oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podporu kolegů
  • stravenky

Místo výkonu práce:

  • Meziměstí

Nástup:

  • Ihned

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem a aktuální fotografií na e-mail: kariera@promareha.cz, tel.č.: +0420 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití