Technik kvality

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici TECHNIK KVALITY. Jeho hlavním úkolem bude zajištění kontroly kvality vyráběných produktů.

Náplň práce:

  • kontrola kvality vyráběných produktů na určených výrobních odděleních
  • vstupní, výstupní a mezioperační kontrola
  • uvolňování výrobků pro další výrobní operace
  • navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování kvality
  • práce s měřidly

Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ technického směru
  • znalost práce se základními měřidly
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost a samostatnost
  • loajalitu a časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamickém prostředí české expandující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • po zapracování stravenky
  • jednosměnný provoz
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce:

  • Meziměstí

Nástup:

  • ihned

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a  motivační dopis na e-mail kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití