Údržbář

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici ÚDRŽBÁŘ. Jeho hlavní náplní práce bude preventivní údržba a opravy strojů a zařízení.

Náplň práce:

  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • opravy strojů a strojního vybavení
  • kontrola, údržba a opravy podpůrných zařízení  (kompresory a rozvody vzduchu atd.)
  • údržba a opravy sociálního zázemí

Požadujeme:

  • vyučení  (obor – strojní zámečník, opravář strojů, mechanik strojů a zařízení)
  • praxi na podobné pozici min 5 let
  • řidičský průkaz sk. „B“
  • oprávnění na VZV výhodou
  • spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamickém prostředí české expandující společnosti
  • samostatnou práci
  • zaškolení a odborný rozvoj
  • příjemné pracovní prostředí
  • po zapracování stravenky
  • ohodnocení závislé na výsledcích a plnění úkolů

Místo výkonu práce:

  • Meziměstí

Nástup:

  • ihned

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem  na e-mail: kariera@promareha.cz , tel.č.: +420 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití