Obchodník kooperací

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici OBCHODNÍK KOOPERACÍ. Jeho hlavní pracovní náplní bude vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti průmyslové kooperace - strojírenská výroba.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti průmyslové kooperace – strojírenská výroba
  • péče o stávající obchodní partnery a rozvoj vztahů s nimi za účelem rozšíření obchodní spolupráce
  • úzká spolupráce s TPV na přípravě nabídek, dohledu nad realizací zobchodovaných zakázek a přípravě nových projektů
  • proaktivní komunikace s vedením výroby o připravovaných a realizovaných zakázkách, hlídání termínů výroby
  • zajištění potřebných dokumentů pro realizaci zakázek
  • týdenní reporting  vedení o stavu obchodních případů

Požadujeme:

  •  SŠ/VŠ vzdělání (obor strojní nebo obchodní)
  • pokročilá znalost AJ
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou  práci v prostředí stabilní české společnosti
  • možnost osobnostního a profesního rozvoje
  • ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů - odměny
  • notebook, mobilní telefon, služební automobil
  • stravenky

Nástup:

  • možný ihned nebo dohodou

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem  na e-mail: kariera@promareha.cz, tel.č.: +0420 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití