Exportní obchodník

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici EXPORTNÍ OBCHODNÍK. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky, dále vyhledávání a získávání nových zahraničních obchodních partnerů.

Náplň práce:

  • vyhledávání a získávání obchodních partnerů
  • komunikace se stávajícími obchodními partnery
  • zpracování a kalkulace obchodních nabídek
  • zpracování objednávek
  • administrativa obchodu
  • sjednávání dopravy a její optimalizace,
  • jednání s celními úřady

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni – slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • odolnost vůči stresu
  • vysoké pracovní nasazení
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • výpis z rejstříku trestů

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

  • znalost dalších jazyků vítána
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost osobnostního a profesního rozvoje
  • jednání se zahraničními zákazníky
  • bonusy závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů
  • notebook, mobilní telefon
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce:

  • Česká Skalice

Nástup:

  • ihned

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem a aktuální fotografií na e-mail: kariera@promareha.cz, tel.č.: +420 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití