Asistent/ka vedení společnosti

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI.

Náplň práce:

  • vedení sekretariátu jednatelů společnosti
  • správa schůzek a služebních cest
  • komunikaci s úřady a institucemi v ČR i zahraničí
  • příjem, zpracování a směrování telefonních hovorů
  • správa e-mailové pošty
  • zápisy z jednání včetně důsledné kontroly plnění úkolů
  • příprava podkladů a marketingových materiálů pro obchodní jednání

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • výborné organizační schopnosti
  • komunikativnost, pečlivost, důslednost a odpovědnost
  • diskrétnost
  • časovou flexibilitu
  • dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • aktivní řidič skupiny B

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

  • znalost práce v informačním systému Helios Orange
  • základy marketingu včetně správy sociálních sítí

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci  v prostředí stabilní české společnosti
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost osobnostního a profesního rozvoje
  • mobilní telefon a další firemní benefity
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail kariera@promareha.cz , tel. kontakt: +420 775 776 094.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na danou pozici.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití