Asistent/ka back office – Obchodní oddělení

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého obchodního týmu - zaměstnance na pozici ASISTENT/KA BACK OFFICE. Jeho/jejím hlavním úkolem bude podpora obchodního týmu.

Náplň práce:

  • tvorba cenových nabídek
  • zpracování veřejných zakázek
  • zadávání objednávek do systému
  • komunikace se zákazníky a jejich podpora při výběru zdravotních pomůcek
  • podpora obchodních zástupců v terénu

Zástup obchodníka z oblasti zdravotních pojišťoven:

  • vyřizování poukazů zdravotních pomůcek
  • komunikace se zdravotními pojišťovnami
  • zpracování měsíčního vyúčtování poukazů pojišťovnám
  • koordinace závozů a svozů lůžek pro pojišťovny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (obor ekonomie nebo administrativa)
  • výborné komunikativní schopnosti a ochota učit se novým věcem
  • samostatnost a spolehlivost (přicházet s vlastními návrhy řešení)
  • časovou flexibilitu
  • dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

  • znalost práce v informačním systému Helios Orange
  • znalost programu Money S3

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci  v prostředí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost osobnostního a profesního rozvoje
  • mobilní telefon a další firemní benefity
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivační dopis na e-mail kariera@promareha.cz , tel. kontakt: +420 775 776 094.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na danou pozici.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Mapa stránek | Podmínky užití